Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FADİK SEVİN ATASOY

2 posters
YazarMesaj
gizem
Oyun Kraliçesi
Oyun Kraliçesi
gizem

Kadın
Hobiler : kitaplar,pc...
Lakap : gizoş,gidoş,dodoş...
Ruh Halim : FADİK SEVİN ATASOY 1119
Fan Club : FADİK SEVİN ATASOY Hasanxw1

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
FADİK SEVİN ATASOY Left_bar_bleue1000/500FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/500)
Doktorlar Fan:
FADİK SEVİN ATASOY Img_left1000/500FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/500)
Başarı Puanı:
FADİK SEVİN ATASOY Img_left1000/500FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/500)

FADİK SEVİN ATASOY Empty
MesajKonu: FADİK SEVİN ATASOY   FADİK SEVİN ATASOY EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 10:22 am

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödülünü
kazanan Fadik Sevin Atasoy

Fadik Sevin Atasoy tiyatrocu bir aileden geliyor. Henüz dört yaşındayken sahneye çıkmış. Bir daha da inememiş. Altın Portakal oyunculuk anlamında aldığı ilk ödül değil ama belli ki yeri ayrı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu Atasoy dört yabancı dil biliyor. Lakabı ise "bukalemun" çünkü her rolünde farklı bir tipe bürünüyor.

Altın Portakal aldığınız gün doğum gününüzdü...
Aldığım en güzel hediye oldu. Zaten birçok ilki yaşadım. "O Şimdi Mahkum" ilk filmim; Antalya da profesyonel olarak, Devlet Tiyatrosu'yla ilk sahneye çıktığım şehir. Eurasia Festivali de ilk kez yapıldı.

Neler hissettiniz adınız okunduğunda?
Çok şaşırdım. Elim ayağım titremeye başladı. Levent Kazak'la Burhan Öçal tutup ayağa kaldırdılar. Çünkü çakılıp kaldım yerimde, kalkamadım. Aslında performansımdan şüphem yoktu çünkü filmden sonra çok güzel yazılar çıkmıştı. Hatta Ali Atıf Bir'in içine doğmuş herhalde. Yine de bu ara bu kadar güzel bir şeyin bana geleceğini tahmin edemezdim.

Ödüllerle ilgili eleştiriler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu seneki jüri işinin ehliydi. Onların kararlarını sorgulamak kişiliklerini sorgulamak olur ki bu yanlış bir şey bence. Verdikleri kararlara son derece saygı duyuyorum. Benim şahsi isteğim Nurgül Yeşilçay'dan yanaydı ama performans değerlendirmesini jüri kadar iyi yapamam.

Altın Portakal sizin için neleri değiştirecek?
Onay almış oldum bir anlamda. Hayatımda bir şey değiştirmedi, inşallah çevremde de bir şeyi olumsuz anlamda değiştirmez. Bazı planlarım var, biriktirmem gereken bir para var. Şimdi kendimi donatıyorum. İkinci filmim "Dön Gel" yakında vizyona giriyor. Ayrıca artık televizyona da sıcak bakıyorum.

Antalya günleriniz nasıl geçti peki?
Çok güzel yabancı filmler izledim. Ünlülerle arkadaş oldum. Woody Harrelson'la haberleşiyoruz hâlâ. Tiyatrodan konuştuk bol bol. Türkü dinlemek istiyordu. "Kulağıma söylesene Fadik" dedi, ne yapayım, söyledim. Festivalde bana tek şans dileyen oydu, "Senin alacağına inanıyorum" dedi.

Filmi taşıyan diğer oyuncu Numan’ın sevgilisi Katerina’yı oynayan Fadik Sevin Atasoy. Filmin en başarılı oyuncusu. Yardımcı kadın oyuncu Oscar’ı Türkiye’de verilse Atasoy kesinlikle alır. Hatta ‘O Şimdi Mahkum’ daha fazla müstehcenliği kesinlikle kaldırırmış. Özellikle garaj sahnesinde Oğuz, bu konuda biraz tutumlu davranmış. Davranmasa, şimdi Türkiye Fadik Sevin Atasoy’u konuşuyor olurdu. Film de tavan yapardı.

en son onu"dudaktan kalbe"dizisinde leyla karakterını canlandırırken görmüştük...
_eZq!_
Forum Aşığı
Forum Aşığı
_eZq!_

Kadın
Hobiler : dans
Ruh Halim : FADİK SEVİN ATASOY 1181

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
FADİK SEVİN ATASOY Left_bar_bleue1000/1000FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
FADİK SEVİN ATASOY Img_left1000/1000FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
FADİK SEVİN ATASOY Img_left1000/900FADİK SEVİN ATASOY Empty_bar_bleue  (1000/900)

FADİK SEVİN ATASOY Empty
MesajKonu: Geri: FADİK SEVİN ATASOY   FADİK SEVİN ATASOY EmptyÇarş. Tem. 16, 2008 11:25 am

sev kardeşim de izlemiştim ilk kez...........
iyi bir oyuncu.....
saol paylaşım için

FADİK SEVİN ATASOY
1 sayfadaki 1 sayfası