Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ela altındağ/bölüm 1

2 posters
YazarMesaj
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın
Hobiler : maç izlemek:D
Lakap : gfb
Ruh Halim : ela altındağ/bölüm 1 1150
Fan Club : ela altındağ/bölüm 1 85967977tc3wx0

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
ela altındağ/bölüm 1 Left_bar_bleue1000/250ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/250)
Doktorlar Fan:
ela altındağ/bölüm 1 Img_left1000/750ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/750)
Başarı Puanı:
ela altındağ/bölüm 1 Img_left1000/1000ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

ela altındağ/bölüm 1 Empty
MesajKonu: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyPaz Haz. 15, 2008 4:27 pm

ela ve levent nikah tarihlerini 5 haziran olarak belirlemişlerdi ela annesi ve üvey kız kardeşi ile olan sorunlarını birazda olsa azaltmış ve annesi haldun beyle ewlenmiş zeynepse kendine yeni bir ew tutmuş yerleşmişti
nikah
nikah günü nikah bitmiş ela ve levent arbaya binerlerken oradan geçen arabadaan iki el ateş edilmişti herkes saskındı ela vurulmuştu levent elaaaaaaaa diye bağırdı hemen hastahane ye gittiler
ela ameliyata alınmış kursun kasık bölg geldiğinden ameliyata Fikret hanım ve julide girmişti
ameliyattan çıktılar ela yoğun bakıma alınmıştı durumu iyiydi ameliyat çıkısı levent durumu için bilgi almaya çalışıyordu levent in durumu pek iyi deildi Fikret hanım ve Jülide onu sakinleştirmeye çalısıordu tüm konuklar çaresizce bu durumu izlediler hastanenin ıssız koridorlarında
levent çaresizce sewdiği kadının kolları arasında vurulup o en güzel gününde çaresizce yere düşüşünü unutamamıştı yaşaran gözleriyle

L:o o iyimi ben bir kez daha onu koruyamadım ve en mutlu günümüzde
J:levent böle düşünme o iyi ancak
L:ancak………..
F:levent biraz gelir misin bak elanın ve senin yani bi daha çocuğunuz olmayabilir kurşunun geldiği yer çok tehlikeliydi ve maalesef
L:inanamıyorum bu olamaz ne o ne ben bu kdr acıyı hak ettik dedi ve oldugu yere omuzlarındaki bu acıyla çöktü ve çaresişzce Fikretlere bakarak
O o bunu asla bilmicek içinde hep bir umut oomalı dedi
Basını salladılar
Levent daha sonra elanın yanına gitti elaya baktı ve onun buna nsl dayanacağını düşündü
O sıda ela:hııhhhh levent buradamısın ben ben bu kadarına nsl dayanıcam bu bnm en mutlu günümdü ne sen nede ben bu kdrını hak ettik senin üzüldüünü görmek beni en çok üzen şey
L:nolur üzülme emin ol atlatıcaz aşkım ve çok mutlu olucaz ve uyumaya çalış
E:ewt çocuklarımızla berabaer
L:levent bir an duraksadı yutkundu ve sessizce ewt diyebildi
1 hafta sonra ela taburcu oldu ewe yerleştiler annesi yanında kalmıştı ela ve levent yukarıdaydı annesi ve levent in ailesi aşağıda oturuyordu
Nihan:maşallah elayı çok iyi gördüm baya bi toparlanmış yavrum
T:tabi taparlanıcak
N:bir kez daha onu kaybetme korkusunu yasamak çok acı ama şükürler olsun ki iyi
O sırada zil çaldı gelen zenanlardı
N:hoş geldiniz
S z:merhabalar
S:nerdeler
N:yukarda
Z:biz yukarıya çıkalım
N:peki
Çıktılar S:geçmiş olsun ela nslsın
E:saolun suat bey iyiyim ama levent pek iyi diil galiba bşi mi var diyorum hep susuo yok bşi dio
L:yok bşi zaten aşkım sana öle geliodur seni az kalsın kaybedicektim
Z:ee ne zaman dönüosun aramıza
e:bana kalsa bir 2 gün sonra ama levent o izin wermio onun için 1 hafta sonra
levent ve suat dışarı çıkarlar
s:levent bşi war snde bulundumu bu işi yapanlar
l:ewt ama elanın haberi yok
S:kim peki
L:buna gerçekten inanamıorum bunu nsl yaptı bilmiorum ama bilge
S:ne nsl bnöle bşi yapar neyseki ela çok ii amacına ulaşamadı
L:hyr ulaştı elayı ve beni ömür boyu üzücek bi acı bıraktı elaya söleyemedim bile bizim çocugumuz olmayabilirmiş suat
S:bu olmaz olamaz bak üzülme bşi yapılır belki hem elaya bunu sölemelisin bilmesi gerek
L:kolaymı sanıyosun bunu sölemek hem yıkılıcak beklide hersei bırakıp gidicek kendini ne kadar suçlu hissedicek biliomusun
S:ama
L:aması yok suat o bunu asla kaldıramaz
Tam o anda ela seslendi
E:leventtttttttttttttttt gel gel bak bşi sölicem
L:hemen içeri geçtiler
E:levent zenan hamileymiş nsl sewindim anlatamam
L:gerçektenmi çok güzel bi haber bu tebrik ederim
Z:e inş sizide tebrik ederiz ilerde dedi
Levent ve suat sessizce birbirlerine baktı
Akşam oldu herkes gitmişti sadece nazenin ve nihan kaldılar leventse yukarıda elanın yanındaydı
L: ela hadi cnm asağı inelim
E:peki sen git ben giyinip geliyorum birazdan
L:gelebilicekmisin bekleseydim
E:yapma aşkım iyiym ben hem kendini harap etmeyi bırak
Levent aşağıya iner ela giyinir
Aşagıda
L:annecim yamek hazırmı
nihan:ewt leventçim ela gelmiomu
L:giyinip gelicek
Nazenin:şükürler olsun artık iyi yakında yüzü gülücek yavrumun hele bi bebeginizi kucagınıza alın o zaman tüm acılarınızı unutursunuz
Nihan:ewt leventçim hele bi torunum olsun
Levent daha fazla dayanamaz ve anne benim ve elanın çocugu olmayabilir buna kendinizi hazırlasanız iyi olur
Ve tam o anda elayı kapıda gördü ela göz yasları içinde levente baktı ve koşarak yukarıya çıktı kapıyı kitledi ve yatağa uzandı çocugunu kucagını asla alamıcanı bilerek levente nsl bakardı ona bir ewlad veremiceğini annelik duygusunu asla tadamıcagını bilmek dayanamıyordu artık
Levent geldi kapıyı zorladı ama açamadı seslendi
L:ela lütfen bak kesinlikle olmıcak die bşi yok hem senin varlığın bana yetiyor
E:levent lütfen böle söleme sna bir evlad veremicem ben bu acıyla seninle yasayamam senin yüzüne bakamam
L:aşkım bitanem saçmalama benim için sen önemlisin ne yapalım çocugumuz olmasın hem kesin olmıcak diil olabilir dedi julide lütfen ela
E:levent yapma bunu kendine ve benada bir ömür boyu çocuğu olmıcak bi kadınla hayatını geçirmek zorunda deilsin
L:ela seni ne kadar çok sewdiimi bilmiomusun senden nsl koparım aç kapıyı bitanem lütfen
E:bu kdr iyi olma bırak beni levent ilerde böle düşünmessin
L:seni bırakmakmı ben senin için herseyi yaparım ve hep böle düşünücem
E:nie hep biz neden nie tüm bunlar oluo der ve kapıyı açar levent elaya sımsıkı sarılır öle çok sewiodur ki ikiside birbirini
L:bak ben senin sende bnm çocuumsun biz birbirimize yıllarca bakarız der
Ela üzgün ,gülümser ve
Artık uyumak istiyorum daha fazla ayakta kalamam peki der ve uyurlar
Sabah levent kahvaltısını elanın yanına getirir ve beyaz zambakları bas ucuna bırakır alnından öperek uyandırır ela kalkar ve günaydın der
L:günaydın cnm
E:levent ben ewde kalmak istemiorum hem uzmanlımı alıcam 5 ay sonra çalışmam gerek iyiyim hastanede daha iyi olucam lütfen çalışmak istiyorum
L:peki ama fazla yorulmadan
E:tmm aşkım
L:o zaman ben çıkıorum bitanem
E:tmm hoşça kal ben seni geçirim
Levent gider ela işe başlar 5 ay sonra uzmalıını alır ve levent gibi babası gibi iyi bir beyin cerrahıdır artık ancak hep bir yanı eksiktir levente bakarken içinde hep bir burukluk vardır suat ve zenansa çok mutludurlar günlük kavgaları dışında zenanların 1 kızı olucaktır artık 2 ayı kalmıştır bebeinin

O gece leventin doğum günüydü ela ewde kutlamak istedi her şey hazırdı ve mükemmel olmalıydı ela levente çok güzel bir köpek almıştı petshopla anlaşıp köpei gece getirmelerini ve bahçedeki klübeye sessizce bırakmalarını istedi hersey güzeldi herkes hediyeleri verdikten sonra ela leventi bahçeye çıkardı ve köpeği gösterdi levent çok begenmişti ve elaya sıkıca sarıldı gece konuklar gitmişti ela ve leventse etrafı toplayıp yattılar gece ela şiddetli bir mide bulantısı ile uyandı levent sesi duyunca hemen kalktı elanın yanına koştu
L:aşkım iyimisin ela
E:öğğğğğğğkkk levent git sen hadi iyim öğğğğğğğk
L:ela bi hastaneye gidelim
E:yok bşim gerçekten yediklerim dokunmuştur
Lavobodan çıkar odaya geçerler
ela:hadi uyuyalım iyiyim ben bşim yok levent
L:gitseydik ela belki yani olamazmı hem bi ihtimal demişlerdi
E:levent olmıcak işte lütfen sana bi ewlad veremicemmmmmmm
L:ya ben öle demek istemedim ama
E:aması yok inanmıyorum ben o duyguyu asla tadamıcam ve benm yüzümden sende…….. hıçkırıklarak boulur levente yaslanır ve ağlar sevdi adamın kolları arasında onu ne kadar üzdüünü düşünmektedir ona bir evlad verememek………
Sabah olur ela kahvaltıyı hazırlar ancak kendisi bşi yemez yiyemez hala daha midesi bulanmaktadır çıkarlarken tatlım istersen bi muayin eolup ewe gel dinlenirsin
E:bugün çok ameliyatım war aşkım kalmam gerek
L:ben senin yerine girebilirim
E:hyr lütfen sana bu kadar………..
L:ne demek bu hayatım sen bnm bi tanemsin der ve elanın yanaına masum bi öpücük kondurur.
Hastane kapısından içeri girerken ela yığıp kalır levent hemen acile götürür ve Fikret hnm gelir
F:levent noldu elaya
L:aksam çok çıkardı sabahta bşi yemedi iyim dedi ama birden bayıldı çok korkuorum
F:sakin ol bşi yok
E:levent noldu bana
L:iyisin jnm basın mı döndü?
E:bilmiorum
30dk sonra ela odaya alınır suat ve zenan da oradadır
F:sonuçlar geldi ve sanırım julideye de ihtiyacımız var
L:nasıl yani elaaaaaaaaa
E:ben yoksa ben
F:basını sallar tebrik ederim
E:levent inanamıyorum bu bu bi mucize
L:ben sana demiştim dimi
S:tebrik ederim levent bizimkine kardes gelio desene
Z:ay ewt tebrikler
F:neyse biz çıkalım birazdan julide hnm gelir
E:levent nsl mutluyum anlatamam sana sana bi evlad vermek ve anne olmak
L:biliyodum bi çocuumuz olucak
Levent elaya sımsıkı sarılır ve o anda julide gelir
J:tebrik ederim
L:nsl mutluyum anlatamam yani ummadığız bşidi bu bi mucize
J:gülümser ela nslsın bulantın dewam ediomu
E:iyiyim julide hnm sadece uykum war
J:peki ela ultrason gidip şu şanslı bebein fotorafını çekelim
Ultrasona giderler julide inanamıyorum ela bir deil iki bebein olucak bu gerçekten bi mucize
L:yani ben……. ela cnm bnm
E:levent bizim 2 bebeimiz mi olucak şimdi ağlar
L:ela lütfen askım en mutlu günümüz bugün
E:peki işe ne zaman baslayabilirim ameliyatım var da
J:ela bence ewe gitmelisin
L:hadi askım ben seni bırakayım
E:ama ameliyat
L:ela lütfen
E:peki tmm iyi günler julide hnm
L:kolay gelsin
J:hoşça kalın tekrar tebrikler ama ağlama artık annesi
Levent elayı ewe bırakır ve nazenini çağırır ela annesi ile kalır akşam levent elinde bir buket beyaz zambakla gelir nazenin kapıyı açar
N:hoş geldin leventçim
Ela Salondan bagırır
E:a levent hoş geldin erken gelmişsin
L:gidiyim istiosan
E:hyr öle demek istemedim
N:elacım ben çıkıorum senide tebrik ederim leventçim
Aslında nazenin kalacaktı ama ela levente bi yemek hazırlamış ve bu günün özel olmasını istemişti
Levent elaya sarılıp bebeklerimiz nsl bakalım
E:bilmem ama anneleri çok mutlu olduğuna göre onlarda çok iyidir
L:e babaları zaten bulutların üstünde der ve içeri geçerler
Levent masayı görünce
L:elacım saol neden kendini yordun ki
E:bşi deil ama ben pek bşi yapmadım zaten
L:hep öle dersin ama
E:neyse soğumadan oturlalım ha
L:gülümser ben elimi yıkayıp gelim der
Yemeği yeyince oturup film izlerlerken
E:biliyomusun levent ben çok korkmustum çok üzülmüştüm .ya dedim ya anne olamazsam ve bu harika adama bir ewlad veremezsem
L:asıl harika olan sensin der ve elayı kendine çeker öpüşürler
Daha sonra yukarıya uyumaya çıkarlar levent gece boyu elayı izlemiştir
1 AY SONRA
ELA işe devam eder ancak ameliyatlara girmemektedir ela çok yalvarır ancak bu bebekleri çok istedii için ses çıkaramaz.bi aksam ewe dönerlerken ela hadi tekneye gidelim der bayadır gidemedik
L:biraz soğuk askım istersen daha sonra gidelim
E:lütfen levent
L:iyi peki
E:cnm bnm beni kırmıcanı biliodum der
Teknede ela levente yaslanmış denize bakıodur leventte elaya
Sonra bi an ela çok kötü olur ve levente
Levent karnım levent bebeklerimizzzzzzzzzz ahhh ahhh
L:ela askım iyimisin
E:hyr levent çabuk bşi oldu bebeklerime der aglayarak,
Hastaneye giderler julide oradadır
J:levent noldu elacım kasılmaların ne düzeyde
e: çok sık ama daha 2 aylık onlar
J:ultrasona alalım
Hemşire hnm siz elayı hazırlayın
J:levent biraz gelirmisin
L:julide onlara bşi olmıcak de bana
J:bunu bilemeyiz yani…….
L:hyr buna izin veremem tek istediimiz bi çocuk
J:levent sakin ol burada bekle ben seni durumdan haberdar edicem
1)ELAYA bşi olucak mı?
2)leventin elaya söleceği kötü haber ne ?
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
ela altındağ/bölüm 1 Left_bar_bleue1000/250ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/250)
Doktorlar Fan:
ela altındağ/bölüm 1 Img_left1000/750ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/750)
Başarı Puanı:
ela altındağ/bölüm 1 Img_left1000/1000ela altındağ/bölüm 1 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

MesajKonu: bölüm 2   ela altındağ/bölüm 1 EmptyPaz Haz. 15, 2008 4:29 pm

L:elaya bşi söleme ama o bu kdrs seye dayanamaz
J:peki
Levent çaresizce julidenin gelmesini bekler bu arada nazenin ve leventin ailesi gelmiştir
Nihan:oğlum ela nsl
T:levent elacım nerde torunlar nsl
L: bilmiyorum……..
Nazenin:leventçim iyi gözükmüosun ela ameliyatta degil dimi
L:hyr ama bi sorun war
L:julide ile konuşmalıyım
Bu arada julide gelir
J:merhabalar şu anda durumu iyi ancak levent bak ela ne olursa olsun bebeklerinin doğmasını isticek ancak bu hem ela hem bebkler için tehlikeli yani ela yada bebekler ölebilir
L:hyr bu olamaz
Dedi ve gitti sanki hiç dönmicek gibi arkasına bakmadan hızla
Suat tam gidioduki
H:suat yalnız kalmalı bu kolay deil
N:zawallı yavrum dedi ve bayıldı hemen mudahale ettiler
Herkes her şey mahvolmuş durumdaydı bunu elaya kim nsl sölicekti ne diyebilirlerdiki bu kadar bekledikten sonra bebklerinden asla vazgeçmicekti
Akşam olmuştu ela odaya alındı levent hala yoktu herkez elanın yanındaydı ancak biricik eşi yoktu
E:anne levent nerde bşi mi oldu
Nazenin Nihana bakarak
N:hyr elacım birazdan gelir
Sonra suata zenan: suat bak bi ela şüphelenmesin
Suat basını salladı ve gitti
Bahçede bankta buldu onu ağlıyordu onu böle hiç görmemişti suat seslendi
S:levent
L:………….
S:leventtttttttttttttttttttt
L:hı sen mi geldin
S:içerde olmalısın elanın sana ihtiyacı war
L:biliyomu
S:neyi
L:bebekler ve o tehlikede eğer bebekleri aldırmazsa ölebilir ve yanına gidersem bunu ona sölemem gerek ne dicem ona nsl seçim yapıcak o bebeklerini isticek suat ve ben elayı kaybedicem
S:bak kalk ve bnmle gel en azından şu an yanında ol sonra konusursun su an bunu 2nizde kaldıramazsınız
Levent yavaşça gözyaşlarını silip doğruldu ve elanı yanına gitti
E:levent nerdeydin
L:geldim işte hayatım siz nasılsınız
E:3ümüzde iyiyiz
Z:hadi biz çıkalım der ve herkes çıkar yalnızca ela ve levent kalmiştir
L:ela iyisin dimi
E:iyiym aşkım gerçekten çok yaramaz olucak bizim çocuklarımız
L:ewt bitanem ve levent tutamadı kendini gözlerinden boşandı acıları
E:levent noldu bilmedim bşimi war
L:hyr sadece korktum ben seni bebeklerimizi kaybetmekten acı çekmekten yalnız kalmaktan ela eğer bi seçim yapsaydın bebeklerimizi mi yoksa beni mi seçerdin
E:ne biçim soru bu ben neden böle bi seçim yapıyım
L:öle işte napardın
E:bilmem… bebeklerimize bşi olmıcak banada korkma lütfen
L:hayatım biliyorum neyse saçmaladım….. ben gidip julideye ne zaman çıkıcanı soriyim
E:peki sıkıldım zaten ewimi özledim iyiyim ben
Levent çıktı julidenin yanına gitti
L: o ölmemeli ben onsuz naparım
J:levent sakin ol bak bu bi ihtimal ama ela bebekleri için kendini feda edecektir bunu her anne yapar ama .....
L:peki ben ona bunu nsl sölerim
J:bak bunu bilmesi gerek istersen ben söliyim
L:hyr bunu ben yapmalıyım ela ewe gidebilirmi şimdi
J:buğün kalın yrın sabah taburcu olur kendini üzme bir yolu bulunucak
Levent elanın yanına gitti
E:aşkım geç kaldın ne dedi julide
L:yrn çıkıcaksın bitanem sana bşi sölemem gerek
E:ewt askım
L:bak bebekler senin için tehlike yaratıolar yani bebekleri aldırırısan………..
E:levent sen ne diosun sussssss onlar bnm bebeklerim bşi olmıcak asla aldırmam bunu söleme bile bana ölsemde onlar doğucak
L:ela böle kınuşma ben naparım sensiz
E:asıl ben bunu bebeklerime nsl yaparım bak bana bşi olsada onlar bnm parçam onlar babalarını asla bırakmaz
L:ela dedi ve sarıldı ağlayarak hıçkırarak biricik karısına sarıldı sarılırken bi an bilge geldi aklına bilge kariyeri için bebeini aldımışken biricik karısı onlar için kendini feda ediyodu
Sonra L:sana bşi olmıcak buna izin wermicem dedi
E:gülümsedi
O gece ela uyudu levent elayı izledi sanki kaybedecek gibi
Sabah ewe gittiler zenan lar nihan Berna tayfun nazenin Haldun oradaydı ela ve levent yukardaydı asağıdaysa Haldun:zavallı kız hersey iyiyken simdi yine
Nazenin:yine iyi bşi olmıcak elama
Nihan:ama ……….
berna :hyr anne bşi olmıcak ben yeğenlerimi gezdircem ve elada dünyanın en fedakar annesi olıcak
sonra gitti herkes. ela ve levent aksam otururken ela:bana bşi olursa ewlen çocuklarımıza bakıcak iyi bi anne bul sakın üzülme hep mutlu ol
L:ela ben sensiz nsl mutlu olurum hem beraber mutlu olucaz
E:hyr ben seni mutlu görmek istiyorum sen bunu hak ediyorsun
L:ela artık çalışma yorma kendini
E:ama ben ewde sıkılırım
L:lütfen Berna bizde kalıcak
E: onun işleri vardır mani olma
L:yok askım hem o istedi
E:iyi peki
Aradan aylar geçti ve doğum günü geldi çattı o kadar ay levent hep diken üstündeydi doğumda nolucanı düşündü hep ve korktu o gün gelmişti işte
Ameliyat sezeryen olacagından hersey hazırdı ela ameliyata girerken levente bana bişi olsada mutlu olsakın hayata küsme bebeklerimizle mutlu ol ve onlara iyi bakıcak biriyle ewlen dedi yine ve elini bıraktı levent ağlayarak yere çöktü zaten herkes aglıyodu
Doğum basladı ve uzun sürdü ve sonunda julide mutlu bi sekide çıktı ve o kurtuldu ve artık dünyanın en fedakar annesi dedi levent çok mutluydu aglayarak babsına sarıldı tayfun :şükürler olsun dede mi oldum ben
Nihan aglayarak cnm elacım ne kadar temiz kalpliki ALLAH onu bze ve leventçime bağışldı dedi
Ela odaya alındı levent bebeklerinin yanına gitti biri kız dieri erkekti onları izledi dakikalarca
Sonra elasını yanına gitti ve yanına oturdu ela:hıhhhhhhhh levent bak ben iyiyim bebeklerim nerde peki
L:ewt askım sükürler olsun ki iyisin getiricekler birasdan o kadar masumlarki anneleri gibi
bebekler gelmişti sonra herkEs geldi
tabi adları öncedende belirledikleri gibi ğünes ve kerem olucaktı
Ela bebekleri kucağına aldı ve bunlar bizim bebeklerimiz canlarım dedi ve ağlayarak sarıldı
L:evt askım ikimizin dedi ve ellri titreyerek sırayla bebekleri kucagına aldı ve gözlerinden 1 damla yas süzüldü
Kimse göz yaslarına hakim olamadı ve o mutlu tabloyu izledi ertesi gün ela taburcu oldu ve ewe geldiler
Levent bebek odasını hazırlatmıştı ela odayı görünce adeta büyülendi ve levente sarıldı
Günler güzel gidiyordu ela doğum iznindeydi zaten yaklaşık 8 aydır çalışmıyordu o gün akşam evlenme yıl dönümleriydi ela çok güzel bi yemek hazırlamış ve leventi bekliyodu hediyesi de hazırdı levent hastaneden çıktı ve elaya çok güzel bir hediye aldı akşam hersey mükemmeldi yemeklerini yediler ela levente hediyesini verdi levente elaya ve sonra levent tam elayı öpecektiki bizim bebekler ağladı ela koşarak yanlarına çıktı bu arada leventin telefonu çaldı açtı
X:levent merhaba bebeklerin olmuş
Leventin yüzü asılmıştı
L:sen beni nsl ararsın!!!
X:neden hem bebeklerin nsl onlara ve karına iyi bak bşi olmasını istemiyorsan yarın teknenein orda beni bekle
L:sen onlara hiç bşi yapamzsın
X:sen bilirsin görürsün
Bölüm soruları
1)arayan kim?
2)levent oraya gidicekmi?
3)elaya ve bebeklere bşi olucakmı?
DEVAMI GELİCEK UMARIM BEĞENİRSİNİZ Very Happy
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 2:39 pm

O sırada ela geldi levent telefonu kapattı
E:güneş altına yapmış cnm ya nsl ağlıo
L:………..
E:levent beni dinliyomusun
L:ewt kerem ağlıomuş
E:ne keremi levent iyimisin güneş altına yaptı diyodum noldu
L:yok bşi
E:iyi madem hem hadi yatalım artık geç oldu
L:tmm geliyorum sen çık
Levent düşündü ama gidemezdi zaten inanmıyordu bilgenin bşi yapıcağına elanın yanına çıktı ela uyumuştu levent bütün gece uyuyamadı ya bşey yaparsa bilge diye
sabah kalktılar ela kahvaltıyı hazırlamıştı yukarı çıkıp leventi uyandırdı yanagına masum bir öpücük kondurdu levent uyanıp elaya hayran hayran baktı ve
L:senin gbi bşi eşim olduğu için o kadar sanşlıyımki
E:bende hadi kalk artık kahvaltı hazır hem haftaya işe baraber gidicez sana sürekli ben hazırlayamam kahvaltıyı bu günlerin kıymetini bil
L:e bebeklerimiz
E:levent iznim doldu sayılır hem benim bakıcım bakıcak onlara bahar annem daha önce konuşmuştuk ya bugün gelicek o da
L:hım ewt ya uyku sersemiyim napıyım daimi kalıcak dimi
E:ewt askım hadi gelicek o da birazdan

Kahvaltılarını yaparlarken kapı çaldı ela kapıyı açtı
E:annecim hoş geldin
B:hoş bulduk elacım nslsın
E:kapıda kaldık buyurun
Bu sırada levent asağıya indi
L:hoş geldiniz
B:hoş bulduk oğlum
L:nslsınız
B:iim siz
E:annecim hadi gel benle güneş ve keremin yanına gidelim leventçim sen esyaları yukarı koyarmısın
Güneş ve keremin odasına geldiler
E:bak anne ne kadar masumlar
B:cnm elacım neler atlattını duydum yavruların için neler yapmışsın
L:ela hadi çıkmam gerek cnm ii günler bahar hanım
B:ii günler
E:ben seni geçiriyim
Levent gitti bir hafta beraber baktılar bebeklere artık günü gelmişti elada o sabah işe baslıyacaktı levent çok sevmişti bahar hnma çok alışmıştı ona
O sabah işe giitler ela hastaneye gittiği ilk gün çok sevinçliydi aylar sonra yeniden buradaydı ama 5 ay boyunca hiç boş durmadı evdede çalıştı bildiklerini unutmak istemiyordu levent ne kadar kızsa da o yokken çalışıyordu ela levent bazı geceler onu güneşin yada keremin yanında uyuklamış vaziyette elinde kitapla buluyordu
o gün hastane çok yogundu ela bu tempoyu özlemişti …..ancak öğle yemeğinde leventile görüşebildi suat ve zenan da yanlarındaydı
E:cnm şey diyorum yazın ayvalığa gidelim ne dersin anneler özlemiştir bizi
L:ewt bende bunu konuşçaktım senle
O sırada leventin teli çaldı
Bahar hnm:levent bebekler güneş ve keremi kaçırdılar ben yaralıyım dedi ve tel elinde düştü levent neeeeeeee die bagırdı
E:levent ne war kim aradı noldu
Ağlamaya basladı suat hemen ambulansyollayın bizim ewe bahar hanım iyi değil
Ela:noldu tansiyonumu çıkmış bahar annemin
L:suat hadiiiiiiiii
Suat ve zenan gitti
L:ela bebeklerimizi kaçırmışlar ve bahar hnm yaralanmış galiba
E:ne levent sen ne dediğinin farkındamısın ağlayarak levente sarıldı ben napaıcam biz napıcaz onlarsız dedi nefesi kesilmişti sanki yıgılıp kaldı
L:sedye getirin çabuk olunnnnnnnn
Elayı odaya almışlardı o sırada ambulans bahar hanımı getirdi kasık bölgesinden 3 kez bıçaklanmıştı Fikret hemen müdahalae etti Suatlarsa polise haber vermişlerdi dışarıda bekliyorlardı
elaysa çok kötüydü uyandığında levent yanındaydı
E:levent neden neden
L:ela sakin ol bulucaz onları
E:bahar annem nsl
L:ben bir soriyim
Levent dişarı çıktı Fikret dışarıdaydı
L:bahar hnm nsl
F:levent o ii ela nsl
L:çok kötü çok nsl ii olabilirki nsl ii olabilirizki hiç bşi yolunda gitmedi
Evlenmek istedi lanet olası bilge izin wermedi düğünümüz de bile ela vuruldu en mutlu günümüzde bile bebeklerimizin doğumunu bile heyacanla deil korkuyla bekledik daha ne kadar ii olabiliriz ki
Dedi basını duvara yasladı dayanamıyordu artık o sırada teli çaldı
L:alo alo
X:………..
L:aloooooooo
X:marhaba levent seni uyarmıştım
L:sen bebeklerime zarar verme lütfen yemin ederim hersei yapabilirim
Bilge:çok geç levent
L: bilge bırak onları bırak ne istiosun bizden
B:seni levent sadece seni
Suat levent omu yapmış inanamıyorum bak polise haber vereyim ben bi daha arıyabilir
O sırada ela kapıdan çıkmıştı levent hemen ayağa katlı ve
L:ela içer girmelisin lütfen
E:hyr
L:ela
E:hyr levent çocuklarım nerde yasıyomu onu ble bilmiorum bu şekilde nsl beklerim su anda bahar annem yoğun bakımda çocuklarım……….koşarak gitti levent arkasındaydı kolundan tuttu sarıldı ve elaya beni bırakma onları bulucaz ve onlara hiç bşi olmıcak dedi
Ela:eve gitmek istiyorum levent
L:tmm
Eve gittiler ela güneş ve keremin odalarına girip esyalarına sarıldı leventse kapıya dayanmış çaresizce karısının eriyip tükendiğini izliyordu içinden hep üzülüyordu aşağıda polisler vardı telefonu dinlemeye alıp gelen aramadın bilgenin yerini tespit edeceklerdi
O sırada ew telefonu çaldı ela heyecenla aşağıya indi ama telefonu acamadı ya ölüm haberleri geldiyse diye levent açtı
L:alo
B:levent ela nsl
L:sen bebeklerimize bşi yapmadın deilmi
B:hyr yalnız sartım var eladan ayrılcaksın bana dönüceksin
L:delirmişsin sen
B:ne kadar ciddiyim sen düşün
Polis levente işaret etti daha çok konuşması için
L:tmm bak nerdesin sen
B:bu kadar enayi olamam dimi beni polise ihbar etmedin umarım yoksa
L:hyrrrrrrrrrrr asla bunu yapma
elaysa dayanamamış yukarı çıkmıştı
Polisler işaret etti yer tesbit edilmişti umraniyede bir depoydu leventler çıkarken
ela: bulundular mı levent bende gelicem
L:elacım sen kal
E:hyr ya onlara bşi olduysa burada kalamam
L:peki
Oraya gittiler 
Bölüm soruları
1)bebekler kurtulacakmı?
2)ela bu olaylardan sonra kendini toparlayacakmı?

Varmışlardı levent arabadan indi elaya dönerek aşkım sen burada kal birazdan bebeklerimizi kucağına vericem
E:ama ben
Komser:ela hanım burada kalmalısınız lütfen durum sizin için tehlikeli olabilir girip bakmışlardı ancak bebekler yoktu levent dönerken yerde bir kağıt gördü
‘’ bunu sen istedin’’
Levent büyük bir üzüntüyle döndü ela heyecanla kalktı bebekleri göremeyince ağlamaya basladı levente sarıldı ve:levent ben hastaneye gitmek istiyorum hem bahar annem nasıl oldu bakalım

L:sen bilirsin ama inan onları bulucaz
E:bilmiyorum levent artık hiç bşi hissetmiyorum ölmek istiyorum ben
L:ela ben sensiz naparım sus nolursun böle konuşma
Komser:buyurun ela hanım
:Lhadi elacım
Arabaya bindiler eve geldiler daha sonra levent elayı çok istediğinden hastaneye bahar henımın yanına götürdü
Ela arabadan indi leventi beklemeden yalnız yürüdü ağlayarak hemşireler ona bakıp
Zavallı kadın
H:kim kaçırmış
H2:bilge hnm diolar
Ela bunarlı duyunca hıçkırıklara boğuldu yere çöktü ve neden ben die bağırdı levent hemen yanına gitti
L:ela aşkım sakin ol
E:olamam levent bebeklerim orda can çekişirken ben sakin olamam
L:bulucaz onları hadi kalk
Fikret hanımın yanına gittiler baha ranne odaya alınmıştı iyidi ama ela yanına gidemedi odasının kapısına geldi ama açamadı kapıyı
Levente dönerek yapamam giremicem çok kötü hissediyorum kendimi beni görünce o da üzülücek
L:peki ben bakarım sen bekle
Levent bahar hnmla konuşup geldi
E:nsl iyimi
L:iyi ama sen hiç iyi deilsin eve gidelim biraz dinlen kendini bu kadar hırpalama
Eve gekmişlerdi ela arabadan inerken o kadar dalgındiki az daha ezilecekti levent son anda kolundan tutup çekti ve elaya sarıldı
L:ela aşkım iyimisin
E:ben bilmiyorum içeri geçelim hadi eve girdiler ela yukarı çıktı bebeklerinin o dasına giysilerini alıp koklamaya basladı leventse elaya sakinleştirici getiriyordu onu öle görünce dayanamadı gözlerinden yaslar bosandı ela bir an arkasını dönünce onu öyle gördü ayaga kalkıp levente sarıldı ve
:onlar o kadar masum ve savunmasız ki
L:her şey benim yüzümden
E:bunun olucagını bilgenin bunu bize yapıcağını önceden bilemezdik
L:aslında neyse istersen uyu biraz çok kötü görünüyorsun
E:uykum yok levent nasıl olsun ki ya öldüyse bebeklerimiz ben biz naparız
L:ela lütfen kendini üzme o sırada zil çaldı
L:ben açarım sen otur
Aşağıya indi
L:hoş geldiniz
Z:ela nerde
L:yukarda
Z:ben yanına gidiyim
L:peki
Suat ve levent aşağıda oturdular zenansa yukarıya çıktı kapıyı çalıp Z:ela gelebilirmiyim
Ela göz yaşlarını silip geç dedi
Z:iyimisin
E:nasıl iyi olabilirim o kadın bebeklerimi kaçırdı hayatımı karadı bi anda nefes bile alamıyorum artık
Z:kendini toparlamalısın ela levente çok kötü gözüküyor birbirinize destek olmalısınız
E:biliyorum ama dayanamıyorum artık
Aşağıdaysa levent ve suat konuşuyorlardı
bölüm soruları
1)levent ve suat ne konuşacak*
2)bebekler bulunacak mı?
3)ela ve levent arasında neler olacak yorumlarınızı bekliyorum?
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 2:59 pm

Ela: Noldu Levent? Bana niye öyle bakıyorsun?

Levent: Odada nikah saatimiizin gelmesini, senin karım olmanı beklerken bütün ilişkimizi düşündüm. Yaşadıklarımızı...Ne kadar güçlü olursak olalım, ne kadar hayatın karşısında yıkılmaz, yara almaz durursak duralım insanız biz. Benim de zayıf anlarım, düşmekten korktuğum, sendelediğim zamanlarım var...Ve ben bu zamanlarda senin yanımda olduğuna, bana elini uzatacağına, düşersem beni kaldıracağına inanmak istedim. Başını omzuma yasladığında...Tek kişilik yanlızlığımı paylaştığına, seninle huzur bulduğuma inandım. Sana güvendim. Güvenmenin çok zor olduğunu bile bile sana, kadınıma güvendim. Ama sen tek kişilik dünyana almadın beni. Tek başına yaşamayı, tek başına çözmeye çalışmayı tercih ettin. Ben senin sevgilin oldum belki ama dostun olamadım. Sen benim seni ne kadar sevdiğime inanmadın. Seninle herşeyi aşabileceğimize,hayatın tüm garip oyunlarına beraber çözüm bulabileceğimize, çözemesek bile beraber katlanacağımıza inanmadın. Hayatı paylaşmak kuşkı-ulara, güvensizliğe yer bırakmadan samimi, dürüst olmayı güvenmeyi gerektirir Ela. Bu ilişki sürekli benim savaştığım, yürütmek için uğraştığım bir ilişki oldu. Sen bana güvenmedin Ela. Benim sevgimin büyüklüğüne inanmadın. İnansaydın bu yükü, seni çok üzen bu olayı annenle, Zenanla değil ilk benimle paylaşırdın. Benden kaçmazdın. Ben seni hiç bırakmadım. Ama sen beni sürekli bıraktın. İstediğin zaman gidip, istediğin zaman geldin. Arkadaşlarını ve başka kimseyi bırakmadın ama beni bıraktın. Sen benim olmanı umut ettiğim kadın, olmanı umut ettiğim eş değilsin. Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim Ela. Ben bu yolda birlikte yürüyebileceğimize olan inancımı kaybettim. Ben bu hayatı paylaşabileceğimize olan inancımı kaybettim. Ben seninle evlenemem.

zenan:ela iyimisin bak çok korkuyorum aç kapıyı ela nolur
zeynep:ela iyi misin nolur aç kapıyı
nazenin:ela kızım canım yavrum iyimisin
aşağıda:
suat:levnt bunu nasıl yapar onu anlayamıyorum
arslan:ela bu şoku atlatamaz hala aklım almıyor
ela ise yukarıda ELVEDA LEVENT SEN BENİ SEVMESENDE ELVEDA
derken ses geldi ela kendini boğazın serin sularına atmıştı suatlar hemen suya atladı kurtarmak için müdahale edildi ancak durumu kritikti hastahaneye kaldırıldı çok su yutmuştu tüm Müdahaleler yapılıyordu herkes şaşkın öfkeli ve üzgündü
leventin salonu terketmesinden sonra annesi baabsı haldun bey herkes donup kalmıştı şu anda hiç kimse leventi haklı bulmuyordu nazenin leventin annesi ve babası yoğun bakımın kapısının önündeydi zenan zeynep hasan ve tüm doktorlar çaresiz elanın kendine gelmesini bekliyordu kimse olanlara anlam verememişti leventse ordan çıkıp teknesine gitmişti sadece düşünüyordu ne kadar doğruydu yaptıkları bunu düşünüyordu ela’ya bunları nasıl söylemişti o elayı hala seviyordu ama yapamazdı
zenasa dayanamamıştı ve leventi aradı
levent:ALO
zenan:ALLAH SENİ KAHRETSİN BUNU ONA NASIL YAPTIN BİR SAAT ÖNCE MUTLULUKTAN UÇUYODU OYSA ŞİMDİ SADECE SENİN YÜZÜNDE BURDA YAŞAM SAVAŞI VERİYOR
Levent:ne ela ona noldu
Zenan:bunu şimdimi soruyorsun sakın buraya gelme ve sakın bizi arama sen onu hiçbir zaman hak etmedin sırf sana bir çocuk veremeyeceği için senden vazgeçti ama sen kendine hemen yeni birini buldun eğer arkadaşıma bir şey olursa seni yaşatmam anladınmı seni yaşatmam
Levent yıkılmıştı ela biricik sevdiği kadın şimdi …
Nazeninse kızının baş ucundaydı canım yavrum bunu nasıl yaparsın seni yeni bulmuşken şimdi kaybetmek leventin anne ve babasıysa leventin yaptığı şeyin utancıyla üzülüyorlar nazenini teselli etmeye çalışıyorlardı zenan elanın odasına girip nazenini yeselli etmeye çalıştı
Zenan:nazenin hanım biraz hava alın sizde iyi değilsiniz hem elanın yanında daha fazla kalmanız onun içinde iyi olmayacak
Nazenin:peki
Fikretse elaın durumunu kontrol ediyordu şimdi yapılması gereken sadece beklemekti 24 saat içinde uyanmazsa biricik asistanı hayata veda edecekti Fikret dışarıya çıktı Haldun hocanın yanına oturdu
Fikret:o bunları hiç hak etmedi neden bırakıp gitti levent neden
Haldun:bilmiyorum Fikret ama bunu ona nasıl yapar üstelik elayı bu kadar severken zavallı kız şimdi ölümle pençeleşiyor
Fikret:peki ya iyileştikten sonra neler olacak
haldun :bilemiyorum yine aynı şeyi yapabilir beklide
o sırada arslan ve julide dışarıda oturuyorlardı
julide:leventin bunu nasıl yaptığını hala aklım almıyor
arslan:ela bunu asla atlatamaz zaten daha yeni yeni kendine geliyordu
o sırada arslanın telefonu çaldı arayan leventti
arslan:levent inanamıyorum bide beni arıyor
julide:aç istersen
arslan:alo ne var levent neden aradın dur tahmin ediyim elayımı merak ettin hayret çok iyi sen gidince gülüp oynadı delimisin sen bunu ona nasıl yaparsın
levent:arslan ben
arslan:levent seb adi herifin tekisin insan bunu sevdiği kadına nasıl yapar helede ela gibi senin için her şeyi yapan sana çocuk veremiceği için senden vazgeçen br kadına bunu nasıl yaparsın beni arma tamam mı ve o ölürse bunun tek suçlusu sensin
zenan sa elanın yanına gitmişti o sırada ela uyanmıştı ve zenana baktı
zenan:şükürler olsun iyisin ela
ela:ben iyimiyim sence dedi ksıık bir sesle
zenan:sakın kendini üzme iyi olucaksın beraber atlatıcaz
ela ilaçların etkisiyle gözlerini yumdu
leventse elayı düşünüyordu ona söylediklerini bunları ona nasıl söylediğini düşünüyordu neden yapmıştı ki buu bir anlık düşünceleriyle elayı nasılda mahvetmişti ya kaybedersem onu diye düşündü nasılda merak ediyordu bir kerecik onu görmek için nelr vermezdi oysa istese bir ömür onu görebilirdi ama o her şeyi mahvetmişti o gece gitmek istedi hastaneye ama yapamadı
hastanedeyse nihan hanım ve tayfun bey daha fazla bu utanca dayanamamış ve ayvalığa dönmüşlerdi levent ailesini de arayamıyordu kendinden ve yaptıklarından o kadar utanıyordu ki
derken 1 hafta geçmiş ela taburcu olmuştu ancak orada kalamazdı istifasını verip ankaraya taşınmıştı annesiyle ve acılarını sarmak istiyordu kimse gidişine alışamamış ve onu durduramamıştı yaşadıklarını unutmak için psikolojik destek alıyordu Hacettepe de çalışıyordu ve oranın uzman psikiatrı opr.dr.emre demirören di başta sadece üzüntülerini paylaşmıştı bu adamla ama sonra acılarını unutturan bu adam onun tek dayanağı olmuştu bu süre içinde uzmanlığınıda almış ve beyin cerrahisinde çalışmaya başlamıştı artık mutluydu emre hiç kırmamıştı onu anzenin kızını böyle mutlu görmek onu sevindiriyordu leventse asm de çalışmaya devamediyordu ama hiçbir zaman mutlu olamadı hep acıyla yaşadı hep özlemle pişmanlıkla burcuyla nişanlanmıştı ancak ela onu hiç unutamamıştı onu her gördüğünde içi titrerdi ama şimdi o yoktu aslında yavas yavaş herkes leventi affetmişti bir kişi hariç zenan leventi her gördüğünde içinden bşiler kopuyordu nefreti daha da kabarıyordu elayla ogünden sonra kimse görüşememişti dile kolay 3 yıldır kimse onun sesini duyamamıştı bu zaman zarfındaysa
o sabah her şey olağan bir şekilde geçiyordu zenan odasında oturmuş ameliyata hazırlanıyordu

zenan:alo
ela:zenan ben ela nasılsın
zenan:ela sen canım arkadaşım beni unutmıcağını biliyordum nasılsın
ela:gayet iyiyim sen neler yapıyorsun bebeğin doğdu değimli adı ne
zenan:evet ama sen yoktun adı ela
ela:-benim adımımı koydum jnm benim neler oluyor orada sen suat diğerleri nasıllar
zenan:ben kalp damar cerrahindeyim hasan ve murat genel cerrahişdeler biliyormusun Zeynep ve hasan evlendi zeynepte kadın doğumda sana ulaşmaya çalıştılar ama arslan ve julidede önümüzdeki hafta evlenecekler Fikret hanım da çok iyi ama sen yoksun ela
ela:ben iyiyim onlara çok selam söyle önümüzdeki ay nişanım var
zenan:ela bu süper bir haber çok sevindim tebrik ederim
ela:görüşmek üzere elayı benim için öp kendine iyi bak
zenan:sende hoşça kal
zenan ela onu aradıktan sonra suatın odasına gitti ama levente oradaydı ve kapıda durdu levent durumu anladı ve çıktı
zenan:sana bşi dicem az önce ela aradı
suat:ne
levent kapıdan çıkmıştı ve zenanın ne dediğini duydu kalbi daha bir hızlı çarpıyordu
zenan:gelecek ay nişanı varmış
suat:ne leventi…
zenan:sus bir ömür boyu onun acısınımı anacaktı o mutluluğu hak ediyor
leventin kalbine bıcak saplanmıştı sanki kendini odasına attı kalbi buna dayanamazdı elanın bir yerlerde varolduğunu biliyordu ama onu tamamen kaybetmek ama bunu kendi istememişmiydi

1 hafta sonra
Ela:emre bak şu sağda dönücek düğün tam burada
Emre:peki aşkım
Ela:tmm hadi içeri girelim
Tam o anda içeri girdiler herkes şaşırmıştı elayı yılar sonra yeniden görüyorlardı leventse daha gelmemişti elanın gözleri onu birazda olsa aradı
Arslan:ela geldiğin için teşekkür ederim
Ela:yılar önce sizde gözleri dolmuştu
Arslan:üzülme
Ela:ben üzülmüyorum bakın nişanlım emre
Arslan:merhaba emre bey
Emre:merhaba tebrik ederim e aşkım benide böyle görmek istermisin
Ela:emre
Ela herkesle konuşmuştu sonra zenanlarla oturuyorlardı
Zenan:gelmene çok sevindim gerçekten hiç değişmemişsin
Ela:sende ela nerde
Zenan:yukarıda
ela:hadi gidip bakalım
ela:biz birazdan geliyoruz Emrecim
emre:peki hayatım
o sırada levent gelmişti levent suatın yanına geldi hemen
levent merhebe suat aaa emre senin ne işin var burada
suatın yüzü düşmüştü hemen
emre:nişanlımın arkadaşı evleniyormuş beraber geldik bayan kim eşin mi
levent:tanıştırıyım burcu nişanlım
burcu:merhaba
o sırada ela ve zenan Emrelere doğru geliyordu leventse şok olmuştu ela masaya yaklaştı ve
ela:merhaba levent bey
sorular
1)şimdi nolucak?
2)levent ve ela yeniden barışacak mı?
3)emre nasıl biri?
4)düğünde olay çıkarmı?
5)levent ve burcu arasında neler olacak?

Yorumlarınızı bekliyorum
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 3:00 pm

Levent:merhaba
Herkes şaksındı
Emre:bak nişamlım ela elacım bak bu da çocukluk arkadaşım levent
Levent öylece durakaldı elada ama bozuntuya vermedi
Burcu:mrhaba bende leventin nişanlısıyım
Ela:memnun oldum
Zenan suat ve diğerleri şok olmuştu elaysa rahat olmaya çalışıyordu ama dayanamıyordu leventse çoktan tükenmişti
Zenan ortamı dağıtmak istercesine
Zenan:kalıcak mısınız burada
Ela:evet 10 gün buradayız Haldun hoca çağırdı asm de bir seminer vermemi istedi son çalışmamla ilgili kıramadım bende emreninde işleri vardı zaten beni yalnız bırakmadı neyse ben Haldun hocanın yanına gidiyim
ela:Emrecim sen burada kal ben gelirim birazdan
Emre:tmm bende arkadasımla özlem gideriyim
Zenan:hadi suat bizde yukarı çıkalım (imalı imalı bakar)
Suat:peki hoşçakalın tanıştığımıza memnun oldum emre bey
Emre:bende
Emre:e levent neler yapıyorsun
Levent:………..(elanın arkasından bakar ve kaçırdığı şeyleri düşünür)
Emre:levent buradamısın
Levent:a evet dalmışım ne demiştin
Emre:.neler yapıyorsun dedim
Levent:iş güç işte
Burcu:evet okadar kaptırdıki 3 yılda ancak nişanlanabildik
Emre gülümsedi
Levent:sen neler yapıyorsun
Emre:iyiyim ela hayatıma girdiğinden beri çok daha iyiyim onu ilk gördüğümde beri seviyorum ama onun beni sevmesi kolay olmadı doktoruydum onun çok zor günler geçirdi eskiden istanbulda çalışıyormuş asm sen tanıyor olmalısın onu
Levent duraksadı başını salladı sadece
Çok kötü şeyler yaşamış gerçekten ama şimdi iyi ve bu beni mutlu ediyor bir yandanda ela Haldun beyle konuşuyordu
Haldun:gelmiceğini düşünmüştüm
Ela:siz çağırdınız hocam
Haldun:iyi gördüm seni yanındaki genç kimdi
Ela:nişanlım
Haldun:buna çok sevindim
Ela:teşekkürler
Haldun:hala kızgınsın değil mi levente gerçekten unuttun mu ela
Ela:hocam lütfen ben emreyi seviyorum beni hayata o döndürdü o benim psikoloğumdu leveten sonra hayata dönmem o kadar da kolay olmadı bunu yalnız yapamazdım o her zamn yanımdaydı neyse hocam ben yarın erkenden gelirim hastaneye zaten çalışmalarım hazır ancak ortamıda hazırlamam gerek
Bu sırada emre geldi
Emre:merhaba siz Haldun bey olmalısınız ela sizden o kadar çok bahsettiki
Haldun:evet tebrik ederim delikanlı ela bulabiliceğin en mükememl eş onun kıymetini bil yoksa
Emre:tabiki
Emre:elacım dans edelimi
Ela:tmm
Dans ettiler ela beklide leventi hala seviyordu ama çektiği acılar sevgisini unutturmaya yetiyordu ve onlar dans ederken levent adete emrenin elaya her dokunuşunda ölüyordu
Bu sırada burcu:levent hadi bizde dans edelim
Levent:hayır ben biraz yorgunum burcu
Burcu:neyin var senin
Levent:yok bişeyim ben bi lavoboya gidiyim o sırada ela da lavoboya gitmişti levent elayı görünce kalbi yerinden çıkacak gibi olmuştu hani olmasını istediği kadın değildi ela. ama kendine hakim oalmıyordu ela yanından geçerken kolunu tuttu
Levent:ela ben üzgünüm
Ela:bu kadar mı üzgünüm o günü asla unutmadım levent
Levent:ben bunu nasıl yaptım bilmiyorum
Ela:öylemi bunu sen istedin
Levent:beni unutmuş olamazsın
Ela:ben mi sen unutmuşsun bile ben seni o gün unuttum hayatımı mahvettiğin o gün
Levent:ben seni unutmadım
Elanın içinden bşiler kopmuştu sanki o an ama bunu yapamazdı ben seni unutuum hemde adını hatırlamayacak kadar fazla unuttum artık hayatımda dolanma burcuyu da beni bıraktığın gibi yarı yolda bırakma
Levent yıkılmıştı ama bunu fazlasıyla hak ettiğini düşünüyordu
Akşam levent burcuyu evine bıraktıktan sonra elanın evine gitti bir köşede bekledi arabasının içinde o sırada ela ve emre dışarıya çıkmışlardı emre gidiyordu elaysa içeri girdi emre gittikten sonra levent elanın evine gitti kapıyı çaldı elleri titreyerek
Elaysa salondan bağırarak çıktı aşkım gene ne var dedi kapıyı açtı levetin yüzü biraz bozulmuştu ve tabi elanında
Ela:ne işin var burada daha yeni mutlu olmuşken şimdi yeniden hayatımı yıkmayamı geldin
Levent:ben seni çok özledim ela inan bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama yaptım va çok pişmanım ben seni hala
Ela:sus tmm mı sakın o sözler dökülmesin ağzından ben emreyi seviyorum o olmasaydı ben su an ölmüş olucaktım senin yüzünden canıma kıydığıma hala inanamıyorum
Levent:ela ama ben bak sen onu seviyor olamazsın
Ela:neden senimi sevicektim ömür boyu deli gibi düğün günümde beni bırakan adamımı düşünücektim
Levent:bak ne desen haklısın ama bir şans son bir sanş
Ela:saçmalama levent sen nişanlısın ve baskasına aitsin ve bende onu seviyorum ve seni sev………
Levent:onu seviyor olamazsın bunu gözlerimin içine bakarak söyle seni sevmiyorum ama o na aşığım de o zaman asla seni rahatsız etmicem
Ela:bak saçmalama git buradan anladın mı dedi ve gözlerinden yaşlar boşandı
Leventse elaya sarıldı elanın sanki kalbi duracaktı ve yıllar önceki gibi elanın dudakları leventinkilere değmişti dakikalarca öle kaldılar bir an ela kendini hızlıca çekti levente tokat attı kormuştu kalbi ölesine hızlı atıyordu ki yanından uzaklaşıp eve girdi leventse öylece kalakalmıştı yıllardı özlemini çektiği bu kadına kavuştuğunu düşündü elaysa kendini emreye karsı suçlu gibi hissediyordu içinden ben hala seni seviyorum sadece bir anlık istekle bunları yaptım diyordu ama kalbi keşke bana bunları yapmasaydın levent ve sonsuza kadar beraber yaşasaydık ama artık çok geç ….
Sorular
1)ela ve levent barışacak mı?
2)emre ve levent arasında neler olacak?
3)elayı üzecek olan olay ne ?
4)ela emreye karşı soğuk davranıyor emre bşilerden şüphelenecek mi?
Yorumlarınızı bekliyorum en kısa zamanda devamını ekliyeceğim
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 3:01 pm

ertesi sabah ela hastaneye gitti asansöre binecekti leventte asansördeydi binmedi geri döndü leventse şaşırmıştı elanın onu af etiğini düşünüyordu ela hızlıca Haldun beyin yanına çıktı
Ela:günaydın hocam
Haldun:sana da elacım bakıyorum erkencisin geç otur
Ela:evet birkaç araştırma daha yapmak istiyorum sunum üniversitemiz için önemli ayrıca burası içinde
Haldun:peki ben sana odanı göstereyim
Odasına giderler ela hemen oturur çalışmalara başlar bu sırada emre gelir
Emre:merhaba elacım
Ela:hoş geldin emre
Emre:e nasıl gidiyor doktor hanım
Ela:iyi gidiyor birkaç araştırmam daha var bu nedenle sunumu pazartesi gününe erteledim
Emre:elacım ben şey diyorum akşam leventler ve biz yemeğe çıkalım arkadaşımı özledim hem onunla da tanışmış olursun
Ela derinlere dalmıştı emre bunları söylerken içinden ben onu senden daha iyi tanıyorum dedi.
Emre:e ela ne diyorsun
Ela:hafta sonu çıksak yani bugün baya yoğunum
Emre:elacım yapma altı üstü bir yemek bu kadar erteleme hem ben leventle de konuştum yarın gece çıkacaz işte
Ela:oldu bittiye getirmişsin yine her şeyi
Emre:sana kalsa 1 ay sonra anca der gülerek
Elaysa korkuyordu ne yapacaktı ki orda onu hayata küstüren adamla aynı masada yemek mi yiyecekti
Emre:e ben kaçıyorum aşkım akşam 20.00 da seni alırım birkaç işim var
Ela:peki görüşürüz
Ela çalışmaya devam etti ancak hastanede işler karışıktı trafik kazası olmuştu ve gelen 6 hastadan 3 ü ağır yaralıydı 2 göğüs ve 1 beyin travma vakası gelmişti suat ve zenan 2 vakaylada hemen ilgilenip ameliyata almışlardı leventse beyin travmasıyla ilgileniyordu ve hemen ameliyata girdi ancak hastanın durumu çok kötüydü 1 cerraha daha ihtiyaç vardı Haldun beyde levente yardım ediyordu ama bir beyin cerrahı gerekiyordu diğer cerrahlar ameliyatta olduğundan Haldun bey elayı çağırmak için ameliyathaneden çıktı
Leventse hastayı kurtarmak için tüm gücüyle çabalıyordu Haldun bey elanın odasına geldi
Haldun:ela sana ihtiyacımız var levent ameliyatı yapıyor ancak hastanın durumu iyi değil
Ela:biraz düşündükten sonra pki hocam geliyorum
Haldun:hadi acele edelim
Yolda hastanın durumu ile ilgili gerekli bilgileri elaya anlatmıştı ikisi de sterilize olduktan sonra içeri girdiler
Ela:durumu aynımı
Levent:bir süre duraksadıktan sonra evet diyebildi ela ne kadar da değişmişti beklide çektirdiğim acılar onu bu kadar güçlü yaptı diye düşündü ameliyat uzun sürmüştü ameliyat bittiğinde izleme odasında büyük bir alkış koptu 3 doktorda dışarı çıktılar Haldun bey elaya ayrıca teşekkür ettikten sonra elada hızla oradan uzaklaştı daha fazla kalmaya cesaret edememişti leventse boşlukta gibiydi
Ela odasına gitmişti sandalyesine oturup öylece kaldı sonra üstünü değişmek için soyunma odasına gidecektiki emre kapıdaydı
emre:nereye
ela:üzerimi değişip gelicem
emre:tmm hayatım ben leventin odasındayım gelirsin tamam mı
ela:şey emre ebn seni dışarıda beklerim işin bitince gel çok yorgunum zaten
emre:ela anlamıyorum neden leventen bu kadar kaçıyorsun bilmediğim bşi mi var
ela:saçmalama sadece yorgunum emre dedi bağırarak ve gitti emre şaşırmıştı levent in yana gitmeden elanın peşinden gitti tamam cnm bekleme hadi gidelim
ela:bak görüşeceksen mani olmayayım
emre:tmm zaten yarın yemeğe çıkıcaz
ela ermeyi daha da şüphelendirmek istemiyordu bu nedenle evet dedi
emre elayı eve bırakmıştı ela hızla eve çıktı emre elanın kendisine soğuk davrandığını düşünüyordu
sabah ela yine hastanedeydi seminer yarın başlayacaktı ela hala çalışıyordu son hazırlıklarını tamamlayınca yemeğe indi zenanın yanına oturdu o sırada suatta geldi
suat:e ela nasılsın o gün fazla konuşamadık
ela:iyiyim suat kızınıza benim adımı koymuş olmanıza çok sevindim
zenan:senin gibi güzel olsun işte dedi gülüyordu leventse yan masadaydı o sırada Haldun bey gelmişti leventin yanına geçti
Haldun:nasılsın levent
Levent:bunu neden sordunuz hocam bu durumda iyi olabilirmiyim
Haldun:aslında olabilirdin ama bunu sen istedin evlad
Levent:hocam lütfen dedi ve yemeğini bile yemeden masadan kalktı ela bunu fark etmişti ve tedirgin oldu o sırada suat:ela nişanı Ankara da mı yapacaksınız
Ela:bana göre gerek yok ama işte isteme töreni gibi bşi emre çok ısrar etti
Zenan:anladım suat fikter hanım yemekten sonra yanıma gelebilirmi dedi
Suat:yo ben demin gördüm ayagına vurdu ve yo bana öle dedi bi git istersen
Suat:peki size afiyet olsun
Ela:neden yolladın adamı
Zenan:gözlerindeki acı için mutlu değilsin ela hemde hiç
Ela:saçmalama zenan ben mutluyum
Zenan:o yüzden leventi gördüğünde yüzün bembeyaz oluyor gözlerini içi parlıyor
Ela:yeter ona olan kızgınlığım geçmedi zenan bu normal değil mi
Zenan:bak eğer ermeyi sevmeden onunla bir evlilik yaparsan hayatın çekilmez olur ela o sen gittikten sonra çok acı çekti ona ne kadar kızsam da ikinizin de gözlerindeki acı ve özlemi görebiliyorum sakın hayatını mahvedecek bir hata yapma
Ela:zenan sus dedi ve oradan gitti
Odasına gitmişti sanki boğuluyordu o gece ve zenanın söyledikleri hala onu seviyomuydu acaba ???
Akşam olmuştu emre elayı aldı ve eve bıraktı daha sonra orada yemeğe gittiler leventler gelmişti
Emre:iyi akşamlar çok bekletmedik değil mi
Burcu :yo çok beklemedik hoş geldiniz
Ela:sağolun
Emre:e ne alalım ben ………
Burcu öğğğğkkkkkkkk
Ela:burcu hanım iyimisiniz
Burcu:özür dilerim lavaboya gitmeliyim
Ela:ben yardım ediyim canım
Lavaboda:
Ela:burcu hanım iyi misiniz
Burcu:evet bu ara midem bulantım sık oluyor
Ela:büyük bir üzüntüyle
Hamile misiniz???
Burcu:bilmem
Ela beyninden vurulmuşa dönmüştü levent onu ne kadarda kolay unutmuştu
Salona dönmüşlerdi
Levent:burcu iyi misin
Burcu:yok bişiyim aşkım midem bulandı sadece hem bu iyiye işaret olamaz mı hastaneye gelirim zaten
O gece öylece bitmişti
1 hafta sonra seminerin son günü
Ela seminerlerini bitirmiş ve büyük bir başarıyla tüm sunumlarını tamamlamıştı burcuda o gün hastanedeydi leventin yanına gelmişti
Burcu:merhaba aşkım
Levent:sonuçlarını aldınmı
Burcu :evet gastrit
Levent:neden o gece öyle dedin aramızda bşi olmadığı halde neden bunu deme gereği duydun
Burcu:levent saçmalama bu kadar ufak bşiyi neden büyütüyorsun
Levent:yalan söyledin sen buna ne kadar kızdığımı bilmezmiş gibi bitti burcu ben yapamıcam onu hala unutamadım ve seni değil onu seviyorum ben
Burcu:anlamıyorum bunca yıl sonra onu unuttuğunu sanmıştım artık onun anılarıyla yaşamaktan bende bıktım
Levent:üzgünüm yapamıcam burcu onu severken seninle evlenip çocuk sahibi olup bir aile gibi yaşayamam ben ona deli gibi aşığım hala onu kalbimden atamadım
Burcu:oydu dimi ela peki levent hoşça kal
Elaysa bu sırada Haldun hocanın yanındaydı
Haldun:ela asistanlık yılların burada geçti seni çok seviyorum kızım gibi ve bu hastanede çalışmanı istiyorum bu teklifi daha önce levente yaotım ancak hala cevap vermedi
Ela:hocam ben burada çalışamam
Haldun:korkma bu kadar kötü bir teklif değil senin hastanemizin bağlı olduğu Johns Hopkins hastahenesinde çalışmanı istiyorlar yani bu teklifi sana sunmam istendi seminerin sırasında oradan gelen uzmanlar bunu benden istediler ben düşünmeni isterim ela
ela:peki hocam iyi günler kararımı en kısa sürede size açıklıcam
Leventse öylece masaya oturdu elini başına koydu artık yorulmuştu aşağıya inip hava almak istiyordu asansöre bindi elada üst üste gelen bunca şeyi düşünmek için aşağıya inecekti levent asansöre binmişti ve elada o durgunluğunda ve kalabalıkta leventi fark etmemişti asansöre bindi ve daha sonra diğerleri inmişti ela inememişti asansör kapanmıştı ela ve levent öylece duruyorlardı o sırada büyük bir gürültü oldu asansör kilitlenmişti
Ela:ben senden uzaklaşmaya çalıştıkça neden anlamıyorum neden hep karşılaşıyoruz benden uzak dur hem yakında baba olucaksın
Levent:saçmalama onunla ramda hiç bşi olmadı zaten ayrıldık
Ela:bunu neden bana söylüyorsun onuda beni terk ettiğin gibi terk etmişsin sen busun levent benimle oynadın onunla da ve her defasında yeni birini bulup eskisini unutuyorsun
Levent:seni asla unutmadım ben ve o yaptığım aptallığın cezasını 3 yıldır ödüyorum seni çok özledim ela
Ela:ALLAH KAHRETSİN sus yeter açılsın su asansör sevmiyorum seni unuttum artık
Levent:beni unutmadığını hala beni çok sevdiğini biliyorum çünkü bende seni seviyorum son bir şans ela son
Ela:nolucak peki hayatım boyunca bana yaptıklarınla yaşıcam bırak beni ben emreyi…….
Levent:hayır onu sevmiyorsun sevsen 3 yılda evlenirdiniz nolur ela bittim tükendim sensiz geçen her gün
Ela:bende dedi ve ağlamaya başladı lanet olsun unutamadım seni dedi ve levente sarıldı
ela:beni asla bırakma buna dayanamam bir kez daha bunu yaparsan
Levent:asla asla ela
SORULAR
1)emre bu oalyı kimden ve nasıl öğrenecek?
2)burcu leventi bırakacak mı?
3)ela ve levent teklifi kabul edip Amerika ya gidecek mi?
Yorumlarınızı bekliyorum……
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 3:05 pm

O sırada asansör yeniden devreye girdi
Ela:ben gitmeliyim
Levent:peki
Ela aşağıya inmişti ermeyi aradı
Emre:alo efendim ela
Ela:emre seninle bişi konuşmak istiyordum hastaneye gelebilir misin su an
Emre:hayatım çok isterdim zaten ben de seninle bişi konuşacaktım akşam yemeğe çıkalım ne dersin
Ela:emre gerek yok gerçekten sen hastaneye gel burada konuşalım akşam ben seni bekliyorum
Emre:e peki madem bu kadar ısrar ettin hastanede konuşuruz aşkım kendine iyi bak
Ela:görüşürüz
Bu sırada leventte elanın odasına geldi levent:gelebilir miyim
Ela:gel levent
Levent:neyin var senin
Ela:ben bunu ermeye nasıl söylicem yani akşam konuşucaz ben hazır değilim kafam çok karışık ben onu her zaman dost olarak gördüm ama o beni her zaman sevdi bunu ona söylemek çok zor ya anlarsa levent ya seni anlarsa aranızı bozucam zaten o bunu eninde sonunda öğrenicek
Levent oturduğu yerden kalkıp elanın yanına geldi ve artık üzülmicez ela ben amerikadan gelen teklifi kabul edicem sende
Ela:Haldun hocanın bana teklif ettiğini nerden biliyorsun
Levent:Haldun hoca o sana sormadan önce benle konuştu
Ela:tamam gidicez levent her şeyden herkesten uzak kalmak bu bize iyi gelicek
Levent:Haldun hocaya haber veriyim ben 2 gün sonra gideriz heralde
Ela:sence bu ne kadar doğru yani biz yeniden
Levent:ela artık üzmicem seni o 3 yılı 3 asır olarak yaşadım ben ve seni hiç unutmadım bırak artık üzülme ben formları almaya gidiyorum
Levent Haldun beyin yanına gitmişti
Levent:hocam sizinle bişi konuşuçaktım ela ve ben biz amerikaya gitmeye karar verdik yani buradan uzaklaşıp bize bir şans daha vermek için yalnız bundan kimsenin haberi olmıcak
Haldun:levent bu harika bir haber bunca şeye rağmen yeniden beraber olmanız yani
Levent:evet hocam siz kabul ettiğimizi haber verin
Haldun:peki tebrikler
Bu sırada emre gelmişti elinde çiçekler vardı elanın odasına giderken levent onu gördü ve leventte odasına gitmiş elanın birazdan yaşayacağı zor durumu düşünüyordu ve elaya bunları yaşattığı için kendinden utanıyordu
Emre elanın odasına geldi
Emre:merhaba aşkım dedi ve elanın yanına oturdu çiçekleride masasına bıraktı
Ela:emre seninle bşi konuşucağım ama önce sen konuş çünkü benimkiler çok önemli
Emre:benimkilerde önemli ama madem öyle hazır cesaretimi toplamışken ben söliyeyim
Ela:tamam
Emre:ela bak seni çok seviyorum ve senin karım olmanı istiyorum
Ela adeta şok olmuştu bunu hiç beklemiyordu
Emre:bak cevabını bekleyebilirim
Ela:emre ben de seninle ilişkimiz hakkında konuşacaktım
Emre:evet seni dinliyorum
Ela:emre hayatımın en acı günlerinde hep yanımdaydın su an hayata karsı güçlü olmamı sana borçluyum ancak ben onu görünce onu ne kadar sevdiğimi ve onu unutamadığımı anladım seni hiçbir zaman sevgili gibi yada onu sevdiğim gibi sevemedim sadece sana hayatımı borçlu olduğumu düşündüm ben seninle evlenemem
Emre:o levent mi ela (bagırarak)
Ela:………..
Emre:ela o levent mi dedim sana
Ela:hayır
Emre:o yüzden mi onunla ne zaman bşi yapmak istediğimde bana mani oldun onu görmek bile istemiyordun beklide benden gizli buluşuyordun onunla
Ela:emre saçmalama ne demek istiyorsun sen dedi(bağırarak)
Emre:beni hayatını mahveden o adama tercih ettin
Ela:emre ben üzgünüm
Emre hızla odadan çıktı ve leventin yanına gitti kapıyı hızla açıp levente bir yumruk attı ve orayı terk etti
Levent öylece kalakalmıştı elaysa ağlıyordu
Ela leventin yanına gitti kapıyı açtı
Ela:leventi öle görünce leventttttttt iyi misin ben böyle olmasını istemezdim dedi ve levente sarıldı
Levent:üzülme alışası kabullenmesi zaman alıcak
Ela:bnm gibi
Levent:………………
Ela:Amerika ya gidicem levent burada yada ankarada kalamam hem bu kariyerim içinde önemli peki sen
Levent:ben seninle gelicem ela oraya beraber gidicez ve her şeye yeniden başlıcaz
Ela:o benimle evlenmek isterken ben onu terk ettim bunu ona yapmaya hakkım yok
Levent:ömür boyu sevmediğin bir adamla yaşayamazdın
Ela:beklide haklısın ama yinede neyse ebn gidiyim Haldun hocayla konuşucam ve gidiceğimi sölicem
Levent:peki bende konuşucam bugün
Ela:görüşmek üzere
Levent:ha ela beraber gideriz dimi
Ela:öle yaparız heralde sey ben biletleri alabilirim
Levent:yo ben alırım
Ela:tmm
Haldun beyin odası
Haldun:gel ela
Ela:hocam ben kararımı verdim kabul ediyorum zaten üniversiteyle olan sözleşmemi de henüz yenilememdim ve kabul etmediğimi bildirdim ben çalışmaya hazırım hocam
Haldun:bunu kabul ediceğini bilicektim
Ela:gülümsedi
Haldun:2 gün içinde orada olmalısın
Ela:bu kadar erken mi
Haldun:evet maalesef emre o da seninle mi gelicek
Ela:hayır dedi ve derinlere daldı Haldun bey bşiler olduğunu sezmişti
Haldun:ela bşiler mi oldu
Ela:yoo sadece neyse hocam ben gidip hazırlanıyım
Haldun:peki
Ela çıkmıştı hava alanına gitti ve aslında levent gidip ikisi içinde biletleri alacaktı ama ela kararsızdı oraya erken gitmek istiyordu ve yarın gitmeyi düşünüyordu leventse mutluydu kısa süreliğine bile olsa her şeyi unutmuştu mutluydu hemde çooooook
Ertesi gün
ela erkenden kalkıp havaalanına gitti leventse elayı almak için eve geldi beraber kahvaltı yapmak istiyordu yeniden bulduğu elasıyla
eve geldi zili çaldı ancak ela yoktu hastane gitmiş olduğunu düşünüyordu
hastaneye gelmişti elanın odasına gitti ancak ela yoktu Haldun beyin yanına gitti
levent:hocam ela o da amerikaya gelicekti ancak heryere baktım yok evdede yok
Haldun:levent neler oluyor bak eğer elaya bir daha zarar verirsen
Levent:hocam böle bşi yok hatta biz yeniden balıcaktık bekide ama o yok
Haldun:ama emre zaten elanın bu kararı almasına sasırmıştım
Levent:ayrıldılar ama emre gitti yani elaya bşi yaparmı diye korkuyorum
Haldun:eminim senin kadar değildir levent
Levent:hocam lütfen size iyi günler
Levent bütün gün herkese sordu kimse görmemişti elayı korktu ermenin ona zarar vermesinden korktu ermeyi aradı ancak telefonu kapalıydı iyice meraklandı ve odasında çaresizce beklemeye başladı saatte epeyce geç olmuştu korkuyordu elaya bişey olmasından onun kararını değiştirmesinden korkuyordu derken telefon çaldı
Levent:alo
Ela:levent
Levent:ela senmisin nerdesin seni o kadar merak ettim ki
Ela:ben amerikadayım levent
Levent:nee hani beraber gidicektik bşimi oldu
Ela:yo ben sadece biraz kafamı toparlamak istedim
Levent:(üzgün bir biçimde)anladım
Ela:yarın geleceksin değil mi
Levent:evet
Ela:görüşmek üzere
Levent:hoşça kal
Levent üzgündü hataları yüzünden 3 yıldır acı çekiyordu ama bu en acısıydı ela kararsızdı belki emre yoktu aralarında ama kocaman bir ihanet vardı elanın beynini sarıp kalbine hükmeden napıcağını bilmiyordu artık elaya nasıl davranacağını onun kalbini yeniden nasıl kazanacagını bilmiyordu levent ertesi sabah hava limanına gitti içinde içinde kaybetmiş olmanın verdiği utançla amerikaya vardığında elayı aradı
Ela:alo levent geldin mi*
Levent:evet nerdesin şu an
Ela:ben henüz hastanenin otelindeyim saat 14.00 te amerikan hekimlerle toplantımız var hastaneye yeni geldiğimiz için bir tür tanışma bu arada hastane çok hoş
Levent:peki ben geliyorum
Ela:bekliyorum
Levent otele gelmişti kendi odası elanın odasının hemen yanıydı yerleştikten sonra elanın yanına gitti
Ela kapıyı açtı hoş geldin
Levent gülümsedi
Ela:seni yalnız bıraktığım için üzgünüm kafamı toparlamak istedim
Levent:peki ama neden yani ben her şeyin düzeldiğini sanıyordum
Ela:sence her şeyin düzelmesi bu kadar kısa sürede olur mu yaralarımızı sarmak o kadar kolay değil belki kendi yaralarımızı sardık ama ya aramızdaki o derin yaralar onları yeniden iyileştirmek bu kadar kolay olmamalı levent
Levent:iyi ama benden kaçman yani barışmak için yan yana olmamız güçlüklere karşı koymamız gerekmez mi
Ela:işte bu yüzden 3 yıl önce bana sen benim olmanı umut ettiğim eş olmanı umut ettiğim kadın değilsin dedin o sözler hiç unutmadım unutamadım çünkü hep o sözleri sayıkladım ben o gün kendimi intihar ettiğim zaman bile o sözler döküldü dudaklarımdan belki son sözlerim olacaktı ama olmadı işte aynı defalarca denemek istemem rağmen hep annem vardı ve sevdiğim diğer insanlar vardı yanımda bu yüzden seni kolayca affedemem kalbim senin olmak istese de beynim bana dur diyor
Levent:belki haklısın ama bize bir şans daha ver
Ela:bunu denicez ama umarım daha fazla yara almayız levent neyse ben hazırlanıyım hastaneye gidelim artık
O gün seminer çok güzel geçmişti ve koşuşturma başlamıştı 1ay geçmişti ama hala sanki bir dost gibiydi sevdiği adamla kalbi ne kadar onun için atsa da
Ela uyuyordu kanepede levent geldi elayı izledi o sırada ela uyandı ve tam tersini istediğini sanmıştım
Levent:ne
Ela:yani seni uyurken izleyen biriyle evlenmek istediğini
Levent:evet ama belki sende istiyorsundur
Ela:ben benim hayatım boyunca yanımda olucak biriyle evlenmek isterdim
Levent:ela bunu bana yapma artık yoruldum o kadar çok acı çektim ki sen yokken
Ela:eminim öledir levent sen hiç çevrendekilerin sana deli muamelesi yaptığını kendini öldürme diye bıçakları hapları kaldırdığını sırf sen kendini atma diye parmaklıklı penceresi olan ede yaşadığını ve sen üzülme diye gözünün içine baktıklarını seni üzmemek için hayatlarını bile yaşayamadıklarını hissettin mi birden mutluyken çığlıklar içinde ağladığını yada uykundan kalkıp saatlaerce sayıladığını bunları yaşamadın sen sadece gittin kendini hayatını düşünerek gittin
Levent:peki ya evlendiğimizde o zaman mutsuz olsaydın
Ela:sen bilgeyle evlendin levent hemde düşünmeden o kendi çocuğuna bile kıyan kadınla evlendin ama ben ben senin içinde babam içinde kocaman bir hayal kırıklığıydım hayatım boyunca taptığım tapacağım 2 insan beni hiç sevmemiş oysaki
Levent:ela lütfen dedi ve sarıldı omuzlarına başını kaldırdı ve dudakları dudaklarına değdi o an ela levent ona her dokunduğunda kalbinin sesini dinliyordu beyni hükmedemiyordu kalbine bir an öylece kaldılar sonra ela kendini yavaşça çekti ve çıktı
Akşam olmuştu ela yalnız gitmişti otele oysa hep leventle giderdi am korkuyordu onu görünce kendine hakim olamamaktan levent elayı görünce hemen yanına geldi bugün yemeğe gidelim mi ha ne dersin 1 aydır buradayız ama hala dışarı çıkamadık seninle
Ela:peki
Hazırlanmıştı yemeğe çıktılar tıp ki yıldönümlerini kutladıkları günkü gibiydi
Levent ve ela sesizce yemeklerini yerken
Levent:hadi dans edelim
Ela:tamam
Dakikalrca dans ettiler sonra oturdular
Levent cebinden bir yüzük çıkardı ve elaya uzattı ve o sihirli sözler yeniden döküldün dudaklarından BENİMLE EVLENİRMİSİN ELA?
Ela şok olmuştu hiçbir şey diyemedi o an şaşkındı bir süre sonra kendine geldi
Ela:levent ben seni çok sevdim ve hala seviyorum ama yapamam bunu su an yapamam
O günden sonra levent iyice umudunu yitirmişti onu o kadar seviyor ve kaybetmekten korkuyordu ki o gün çok özeldi oraya geleli 2 ay olmuştu ama bugün çok özeldi
1)bugün hangi tarih?
2)ela leventle arasındaki herseyi halledecekmi?
yorumlarınızı bekliyorum...
ela altındağ
Forumun Polisi
Forumun Polisi
ela altındağ

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyCuma Tem. 18, 2008 3:06 pm

29 ARALIK 2011
Ela yorgundu deli gibi çalışıyordu 3 aydır hastalar kan et eter neşter hepsi yoruyordu onu ama onu asıl yoran şey levent e karşı direnmekti onun ne kadar sevse de onun olmak çok zor geliyordu ona leventte ela kadar yorgundu artık beklemek istemiyordu ama bugün onun için çok özeldi ela ile ilk kez bugün tanışmış onu ilk kez bugün öpmüştü levent bugün için izn almıştı elaysa hala çalışıyordu levent elanın odasını beyaz zambaklarla donattırdıktan sonra ona şöyle bir not yazdı
‘hayatta hiç kimseyi seni sevdiğim kadar sevmedim ben ve hiç kimseyi severken ona hem bu kadar yakın hem bu kadar uzak olmadım kimse beni senin düşündüğün kadar düşünmedi sen beni o kadar çok sevdin ki beni üzmemek için benden vazgeçtin ama bu sevgi bana fazla geldi belki de o kadar düşündün ki beni ben seni sadece seni severken sen sen ben ben oldun bana öyle demiştin seni o kadar sevdim ki adete levent oldum sen farklıydın ama ben bunu anlamadım şimdi belki de hazır ben bu farkı anlamışken bir hata yap ve seni hiçbir zaman hak etmeyen ama senin için hayatından vazgeçecek şu adamla evlen eğer kabul edersen seninle bir ömür boyu beraber olacağım için delirebilirim ama hayır dersen hayatından sonsuza dek çıkmaya hazırım ‘
Levent bu notu bıraktıktan sonra odasına gitti elaysa geldiğinde adete büyülenmişti notu okudu gözlerinden yaşlar boşanıyordu leventin yanına gitti levent yatağın ucunda ellrini başına koymuş oturuyordu elada yanına oturdu ve omzuna yaslandı ve sadece sunları söyleyebildi
‘ne kadar geç kalmış olsak da ben sana ait olmaya hazırım’
Levent basını kaldırdı ve elaya sarıldı daha sonra nikah için gerekli işlemleri yaptılar
Sade bir nikahla ama lüks bir mekanda evlendiler ikisi de yıllar sonra çok mutluydu ve tüp bebek tedavisine hemen başlamışlardı levent Amerika da çok güzel bir ev almıştı ikisi de artık orda yaşamayı düşünüyordu ela ve levent o sabah her zamanki gibi hastaneye gittiler ama ela kendini biraz halsiz hissediyordu levent:aşkım bugün ameliyatın var mı?
Ela:evet 3 ameliyatım var ve kendimi çok kötü hissediyorum
Levent:çok kötüysen ben girebilirim
Ela:hayır sen de yeterince yoruluyorsun zaten
Levent:peki ama kendine dikkat et
Ela:tamam öğğkkkkk
Levent:elaaaa iyimisin
Ela:iyiyim sadece bir bulantı geçti zaten
Ela soyunma odasına gitti giyindi ameliyata girmişti ama ameliyat sandığı kadar kolay olmamıştı ve tam 9 saattir ayaktaydı her yeri uyuşmuştu bu sırada levent elayı soruyordu hala ameliyatta olduğunu öğrenince izleme odasına gitti elanın iyi olmadığı her halinden belliydi neyse ki ameliyat sona ermişti ela hastayı kapatması için yardımcı cerraha bıraktı ve ameliyathaneden çıkmaya hazırlanıyordu ki kapıya gelmeden bayıldı levent hemen izleme odasından çıkıp aşağıya indi hemen muayene odasına alındı ve doktor rose onlara dünyanın en güzel haberini verdi
Doktor:ela hanım tebrik ederim 2 haftalık hamilesiniz ve iki kez anne olucaksınız
Ela:levent
Levent:çok iyi bir anne olucaksın
Ela ve levent çok mutluydular ama levent her şeyi biraz fazla abartıyordu elanın nöbete kalmaması için elinden geleni yapıyordu ela nöbete kalmasın diye şefle konuşmuştu hatta ameliyatlara bile çok gerekmedikçe ela girmiyordu bu durumdan da fazlasıyla rahatsızdı
Hamileliğin 4.ayı
Ertesi gün bebeklerin cinsiyetini öğreneceklerdi eladan çok yine levent heyecanlıydı
Levent:ela iyi misin aşkım
Ela:levent yeter içimi baydın
Levent:ya tamam ama napayım o kadar heyacanlıyım ki
Ela:ya tamam bende heyecanlıyım ama biraz fazla abartıyorsun
Levent:ben sey dicektim yani türkiyeye dönücekmiyiz bebekler doğunca
Ela:bilmeme hiç düşünmedim ama kalmak beklide iyi olur
Levent ellerini elanın karnına koyarak bak ne diyorum hani su yemek masası vardı ya onu alsakmı
Ela:levent yeterrr sanki hemen doğdukları gibi oturcaklar yemek yicekler ben yatıyorum seni hayallerinle baş başa bırakıyorum
Levent:ama ben seni bebeklerimizle baş başa bırakmıcam hadi beraber yatıyoruz dedi ve elanın yanagına masum bir öpücük kondurdu
Ertesi sabah hastaneye geldiklerinde levent adete bayılacak gibiydi ve tabi elada leventin bu kadar abartmasından dolayı her an bayılabilirdi bebeklerinin cinsiyetlerini öğrendiklerinde adeta mutluluktan uçuyorlardı özellikle levent bunu fazla abartmış ve dr.stephan a sarılmıştı ela onun bu haline baya güldü sonra levent kendini toparlardı ve elayı alnından öpütü daha sonra dışarı çıktılar ela çalışmaya devam edecekti ancak levent ona her zamanki gibi iş bırakmamıştı o gece eve dönerken yolda bir çocuk gördüler ve dondurma yiyordu levent hemen elaya dönüp aşkım istersen dondurma alalım ne dersin
Ela:sus derim levent sus istemiyorum sonra o kiloları sen vermiceksin
Levent:tamam sustum ama sinirlenme tamam
7.5 ay
Ela o gün hastanedeydi kafeye indi leventi çok güzel bir bayanla konuşuyorlarken gördü
Kadın:levent seni çok özlemişim
Levent:eee deniz demek sonunda senide Amerikalılara kaptırdık ha
Deniz:sen bile kaptırdığımıza göre e neler yapıyorsun bakalım
Levent:iyiyim hata bu ara bulutların üzerindeyim (bu arada ela levente kızıp odasına gider)evlendim ve yakında bebeklerim olucak
Deniz: (biraz üzgün ve sinsice)ya çok sevindim
Levent:ela buralarda olmalı neyse akşama bize yemeğe gel uzun uzun görüşürüz
Deniz:ya gerek yok
Levent:a en yakın arkadaşım Amerika da görücem ve onu evime davet etmicem hadi nazlanma bende elayı bulayım haber veriyim
Elanın odası
Levent:ela nasılsın
Ela:kim o kadın
Levent:bir kıskançlık kokusu mu var havada bana mı öle geliyor
Ela:sana öle geliyor
Levent:tamam tamam üniversiten arkadaşım akşama yemeğe gelicek
Ela.hı tamam gelsin
Akşam yemekte:
Deniz:ela sanada zahmet verdik jnm
Ela:aaa ne demek zaten levent yeterince yardım ediyor boğuyor beni ya yakında eve kadında tutmıcaz levent yapıcak her işi
Levent:ben sadece güzel karımı düşünüyorum der ve elayı yanağıdan öper
Ela:şımarma ya
Deniz:ne güzel bir aile olmuşsunuz elacım baya sanşlısın az kişi koşmadı leventin peşinden kapmışsın onu
Ela.aslından pek öle denemez(biraz öfkeli) o benim peşimden baya koştu
Levent:evet az süründürmedi beni tam 5 yıl
Deniz:oooooooo baya çokmuş neyse
Levent:e hep bizden konuştuk sen neler yaptın
Deniz:hala bekarım ben e senin gibi birini bulamadım henüz
Ela:fazla şımartmasanız iyi olur o kadar da bulunmaz değil
Deniz:öle demeyin levent ayrıdır bizim için
Ela:öledir levent baya ayrı (imalı imalı levente bakar)
Levent:e Türkiye nasıl
Ela:o içim sıkıldı bir an ne kadar özledim anlatamam hem orayı hem arkadaşlarımı levent ben zenalar aramak istiyorum bize çok kızdılar
Levent:sen bilirsin ama üzme kendini geçmişi hatırlatsada bunu kabullenicek herkes
Deniz:geçmiş mi bşiler mi oldu
Ela:yoo biraz daha pilav istermisiniz
Deniz:bu kadar yeterli
Masa toplandıktan sonra bahçede otururlar
ela:levent siz oturun ben zenanı arıyayım
levent:peki aşkım ben de gelirim tabi konuşmak isterse
ela mutfağa gider
ela:alo zenan ben ela
zenan:elaa nasılsın gelmen ve gitmen o kadar ani oldu ki
ela:üzgünüm
zenan:ela bir çılgınlık yaptın dimi
ela:evet zenan ama gerçekten çok mutluyum ve yakında teyze olucaksın hemde 2 kere
zenan:ela bu harika suat ela hamileeee
suat (ardadan seslenir)ela tebrikler
zenan:levent nasıl
ela:sorma bi ev silmediği kaldı içimi boğuyor zenan şimdide arkadaşı var üniversiteden onal oturuyoruz
zenan.anladım e gelin ama buraya
ela:doğumum olsunda zaten sizleri çok özledim der ve ağlamaya başlar
zenan:ela sus ağlama sakın hem sen gelmesen biz geliriz bak küçük elayı veriyorum
k ela:ela abya nasılsın
ela:ay canım benim ya iyim elacım sen nasılsın
k ela:iyiyim ama gey buyaya Annemyey şiji çok özledi
ela:gelicez hayatım en kısa zamanda
k ela:ben annemi veyiyoum
zenan:ela bak kendine iyi bak levente çok selam şimdi onal konuşmıyım kızarım yoksa
ela:ya zenan
zeann:tmm tmm hadi görüşürüz
ela:görüşürüz
ela zenala konuşurken deniz de levente
levent:bak ne dicem yarın kalda şöyle bir mangal partisi yapalım zaten izin günümüz sende hemen başlamasın dimi
deniz:başlamıcam ama baya yük oldum sizede
levent:saçmalama
bu sırada ela gelir levent elanın elinden tutup yanına oturtur ve elaya aşkım bak ne diyorum yarın şöyle güzel biir mangal yapalım ha ne dersin
ela:olur tabi hazır deniz hanımda buradayken
levent:e sana noldu ağlamış gibisin
ela:yok bşi duygulandım zenanla konuşunca fena oldum baya
deniz:ben yatıyım artık
ela:tamam hadi bizde yatalım levent
yukarı çıkarlar
ela:odanız burası iyi geceler
deniz:teşekkürler sizede
ela ve levent yatak odasında
ela:deniz bana hiç sıcak gelmedi levent sana karşı fazla ilgili
levent.saçmalama ela deniz öledir huyu bu
ela:anladım ama sanki neyse ya
levent:e benim bebeklerim naparlarmış ela bak ne dicem hani şu gördüğümüz bebek odası varya sanki o daha hoştu değiştirsek mi
ela:saçmalama levent zaten 2 kez değiştirdik sinir ettin zaten adamları
levent:napıyım seni ve çocuklarımızı her zaman mutlu görmek istiyorum der ve elayı öper
tam o sırada deniz kapıyı açar
deniz elaları öle görünce :aaa çok pardon ben lavoboyu arıyordumda
ela birden doğrulup şey koridorun sonunda
deniz:peki özür dilerim
ela:ay inanamıyorum rezil olduk
levent:saçmalama hem nerde kalmıştık
ela:yatıp uyuma kısmında
levent:eh napalım uyuruz biz de
ertesi sabah ela erkenden kalkıp kahvaltıyı hazırladı deniz ve levent hala uyuyorlardı daha sonra ela kahvaltıyı bahçeye hazırladıktan sonra leventi uyandırmaya çıktı
ela:levent hadi aşkım kalk kahvaltı hazır zaten
levent:ya biraz daha uyusam
ela:levent hadi ama zaten deniz hanımda kalkar birazdan
levent:tamam geliyorum
ela:aaa deniz hanım kalktınız mı
deniz:ela artık bana deniz desen
ela:ben pek alışamam insanlara neyse demeye çalışırım
kahvaltı bittikten sonra
deniz:levent hadi yüzelim biraz elacım sende gel
ela:yoo siz yüzün ben iyiyim böle
levent:iyi gelirdi aşkım
ela:yoo deniz mayon varmı
deniz: aa evet jnm sağol
e hadi giyinip girelim
levent:ben giriyorum bile
bir süre yüzdükten sonra
deniz:ahhhhhhhh
levent:denizzzzzzzz
ela:levent boğuluyor galiba
deniz:imdat levent yardım et
levent denizin yanına gidip onu çıkardı ancak su yutmuştu ve levent suni tenefüs yaptı elaysa bu duruma hayli bozuldu
levent:deniz iyimisin
deniz:öhö höhö iy i m
ela:e yüzme bilmiyormuydunuz
deniz:yoo kramp girdi
levent:dur bir süre yan yatmalısın hastaneye gidelimmi
deniz:iyim gerçekten
ela:iyi levent deniz hanım odanıza çıkıp dinlenin isterseniz ben yardım edeyim
levent:ben çıkarırım sen yorulma
ela:iyi
deniz uzandıktan sonra elanın yanına geldi
levent:tüh kız ölüyordu ya
ela:neyse ALLAH TAN sen vardın da ölmedi
levent:neyin var senin
ela:bilmem kocamın etrafında birileri var gibi geldi ela ve levent bunları konuşurken denizde pencereden onları izliyordu
levent:ela fazla abartıyorsun
ela:ben mi abartıyorum o kız sırf sen onu öp diye boğulma numarası yaptı
levent: sana inanamıyorum
ela:sen bilirsin dedi bağırarak ve odasına gitti kapıyı çarptı ve ağlamaya başladı
ve levent akşama kadar orada oturdu içinden galiba elayı kırdım diye düşünüyordu o sırada deniz geldi elaysa o sırada balkona çıkmıştı
deniz:özür dilerim galiba bi sorun çıkmasına neden oldum
levent:yo hyr ela bu aralar çok hassas sen iyi misin peki
deniz:evet bşiyim yok
levent:sevindim
deniz:en son bilgeyle evlisin diye biliyordum
levent:biz yürütemedik o bir sevgiliden çok dostum oldu e sen evlenmemişsin
deniz:napalım senin gibi birini bulamadım
levent:yapma deniz ben o kadar özel değilim beni özel yapan ela oldu
deniz:çok mu seviyorsun onu
levent:evet hayatımın bu kadar merkezinde başka kimse olamazdı
deniz:5 yıl bekletmiş ama seni

levent:aslında 2 yıl ben onu beklettim sonra saçma bir nedenle bana güvenmediğini düşünerek düğün günü terk ettim onu neden öle düşündüm bilmiyorum oysa o sadece beni korumak istedi babasının hasta olduğunu ilk bana söyledi bense ondan bilgeyi sakladım o kadar korktum ki beni bırakacağından uyuşturucu mafyasından beni korumak için hayatını tehlikeye attı bana güvenmemesinden değildi bu ama ben neyse ben yukarı çıkıyım bugün biraz kırdım onu
deniz:anladım iyi geceler
levent elanın yanında
levent:aşkım gelebilirmiyim
ela:………
levent yanına oturur ve yüzüne bakar
levent:ela sen ağlamışsın
ela:yo ben sadece seni çok seviyorum(ela deniz ile leventin konuşmalarnı duydu ya;))
levent elaya sıkıca sarılıp bende seni
ertesi gün ela levent ve deniz hastaneye giderler ve deniz artık otelde kalıyordur
ela kafede oturuken telefonu çalar arayan nazenindir zaten sık sık konuşuyorlardır
nazenin:elacım nasılsın
ela:iyiyim anne sen
nazenin:bende iyiyim torunlarım nasıl
ela:gülerek onlarda iyiler bu sırada levent elanın yanına gelir
levent:kim
ela:yavaşça annem
nazenin:elacım çok özledim sizi gelin artık
ela:yapma anne bizde sizi ama işte
nazenin:torunlarımın Türkiye de doğmasını isterdim
ela:bende ama yani bilmiyorum leventle de konuşamadım yani belki istemez
levent:neyi istemiyorum ben
ela:dur levent:nazenin:noldu
ela:ya yanımda ya bşiler soruyo neyse anncim görüşürüz
nazenin:levente selamlar
ela:o da selam söylüyor
levent:e neymiş bu benim istemicem şey
ela:ya çok önemli değil
levent:sen ne istersen önemli
ela:yapma levent
levent:tamam söle hadi
ela:ya ben bebeklerimizin Türkiye de doğmasını istiyorum ama senin için
levent:e tamam o zaman bizde Türkiye ye gideriz
ela:levent sen ciddimisin
levent:ama doktordan onay almamız gerek bebekler 7.5 ayı geçti
ela:tamam ben hazırlanıyım hem tatil iznineden ayrılırız bi süre orda kalalım nolur
levent:iyi peki
gerekli işleri hallettikten sonra yola çıkarlar
UÇAKTA
Ela:ay levent nasıl sevinicekler bizi karşılarında görünce doğumumu da julide yapar artık
Levent:evet aşkım bşi istermisin yo sağol zaten türkiyeye geldik sayılır
Ela:ya zenanı nası özledim Fikret hocayı annemi
Levent:küçük elayı da görürüz
Ela:ay evet ya çok tatlı konuşuyor
Levent:bizim çocuklarımız da daha tatlı olucak ama der karnını okşar
Ela:leventtt
Levent.noldu ela iyimisin
Ela:bilmiyorum sancım var biraz ahhh
Levent: ela sakin ol çok mu sık
Ela:evetttt levent çok kötü
Levent:elaaa hostes hanımmmmmm
Sorular
1)ela bebeği uçakta mı doğurucak?
2)doğumu kim yapıcak?
3)elayı bekleyen büyük sürpriz ne?
Yorumlarınızı bekliyorum
ela-levent

Kadın
Hobiler : doktorları izlemek,tv,pc,müzik,dans
Lakap : DOKTORLAR
Özel Başlık : DİZİMİZ İÇİN MAİL ATIN
Ruh Halim : ela altındağ/bölüm 1 5248
Fan Club : ela altındağ/bölüm 1 2400mp8
Durum : çılgın
Kişisel İleti : DİZİMİZİ GERİ ALMAMIZ LAZIM BUNUN İÇİN 2 ŞANSIMIZ VAR
1.SABAH08:30 DA DOKTORLARIN TEKRARLARINI İZLEMEK
2.MAİL ATMAK

MesajKonu: Geri: ela altındağ/bölüm 1   ela altındağ/bölüm 1 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 6:47 pm

devam et lütfen süper olmuş seneryon
http://www.kristenrobert.forumtwilight.com

ela altındağ/bölüm 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-