Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD

YazarMesaj
_eZq!_
Forum Aşığı
Forum Aşığı
_eZq!_

Kadın
Hobiler : dans
Ruh Halim : Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD 1181

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Left_bar_bleue1000/1000Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Img_left1000/1000Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Img_left1000/900Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/900)

Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty
MesajKonu: Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD   Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD EmptyPaz Ağus. 03, 2008 5:40 pm

ben de senaryo yazmaya başladım...
önce fragman yerine bir wallpaper....

********************************************************************************************

Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Adszgj9
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Adszgj9.18efde2a7d

--------

bekleyin yakında bu başlıktayım!
_eZq!_
Forum Aşığı
Forum Aşığı
_eZq!_

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Left_bar_bleue1000/1000Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Img_left1000/1000Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Img_left1000/900Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD Empty_bar_bleue  (1000/900)

MesajKonu: Geri: Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD   Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD EmptyPaz Ağus. 03, 2008 7:13 pm

......67.BÖLÜM........
BÖLÜM ADI: ''herşey için teşekkürler iyi kalpli kötü sevgilim!''

levent gitmişti.....her ne derse desin içinde büyük bi buruklukla gitmişti....ela ise ne oldu neden oldu derken zaman akıp gitmiş,herkes onu merak etmişti...kimsenin ne olduğuna dair bi fikri yoktu aslında....leventin neler dediğini herkes biliyordu...ama kimse doğru bir mantık yürütememişti....son andaki bu fikir değişikliği yakında; çok yakında büyük sorunların başlangıcı olacaktı...
ELAnın İÇ SESİ:
NEDEN HER GÜZEL ŞEY BİR GÜN BİTER?YA DA NEDEN ÖLDÜRESİ BİR ACIYLA ÇEKİP GİDER EN SEVDİĞİN?NEDEN YANLIŞ ANLAŞILIRSIN HEP?NEDEN HAYATIM HEP ONLARI DÜZELTMEKLE GEÇTİ?VE....VE BEN NEDEN AĞLIYORUM ŞİMDİ? ASLINDA MUTLU OLMAM GEREKMEZ MİYDİ?...DÜĞÜN GÜNÜMÜZDÜ BU GÜN...ŞU AN EVLİLİK CÜZDANI OLMALIYDI ELİMDE...EN ÖNEMLİSİ: YANIMDA SEVGİLİM OLMALIYDI;EN SEVDİĞİM...
VE ŞİMDİ NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM....HAYATIN BANA YAŞATTIKLARI YETMEZMİŞ GİBİ BİR DE SEVDİĞİMDEN OLDUM...Bİ İNSAN NASIL NEFES ALMADAN YAŞAYAMAZSA,BEN DE YAŞAYAMAM ARTIK...

---

Ela boğaz öanzaralı gelin odasında,denize doğru olan pencerey açtı ve bağıra bağıra (kapının önündeki herkes bu sesi duyar)
''herşey için teşekkürler iyi kalpli kötü sevgilim!teşekkürler herşey için! beni bıraktığıniçin,ağlattığın için,bi cehennemin ortasına atıp kaçtığın için!sen kaçtın!şimdi sıra bende! ben de gidiyorum artık!bi ben kaldım zaten...(hıçkırır..son kelimede daha az sesli konuşmuştur...)''
ve pencereden aşağıya atlar...
aslan ve jülide kıyıda konuşurken ela atladığı için ikisi de bu olaya en yakından şahit olur....
aslan elayı görür görmez onu kurtarmak için suya atlar...
ela yüksekten atladığı için çok sert bir düşüş yapmıştır ve sadece kafasını betona çarpmıştır...
aslan elayı kurtarır ya da kurtarığını sanır....kıyıya çıkartır....herkes elanın yanına gelmiştin aslan nabzını nefesini gözlerini kontrol eder ve suni tenefüs yapar...
o sırada zenan levente demediğini bırakmıyor,elaya ''noolur beni bırakma,noolur ela bak bana!ses ver !'' diye bağırır ve hüngür hüngür ağlar : (
nazenin haldun hasan zeynep leventin anne babası şok içindedir hepsi ağlıyor ve dua ediyordur...

ela hastaneye kaldırılır başı çok kanıyordur ve bilinci yerinde değildir....

--HASTANE--
Hastanedeki herkes düğünde yaşananların etkisindedir....
cerrahi katında çok büyük bir telaş vardır....
kimisi telefonla konuşuyor,kimisi ağlıyor,kimisi şok içinde öylece karşıya bakıyordur....
zenan yere oturmuş bağıra bağıra ağlıyordur '' bi kez daha olmasın ela ! bi kez daha dayanamam!gitme kardeşim gitme noolursun gitme! ''

yoğun bakımda tüm cerrahlar toplanmıştır....yine aynı kişi için...yine ela için bi kez daha ağlayarak bi karar vermeye çalışıyorlardır...
elanın beyin ameliyatı geçirmesi gerekmektedir..hem de çok ciddi ve riskli bi ameliyat.....cerrah olarak en iyisine ihtiyaçları vardır:DR.LEVENT ATAHANLI...
ama hiçkimse leventin nerede ne yaptığını bilmiyordur...diğer beyin cerrahı Ümit beye ulaşılamamıştır...kimsenin gönlü başka hastaneden cerrah getirmeyi istememektedir.....elayı hiç bir şekilde riske atamazlardı....hem hasta olduğu için hemde hasta olan kişi ELA olduğu için...

en sonunda haldun: '' evet....şimdi karar zamanı....ve ben başhakiminiz olarak Dr. Levent ATAHANLInın ameliyat doktorlu olması gerektiğini düşünüyorum...ne dersiniz?bir sorun çıksın istemiyorum şimdi karar verin!hemen!Kızımı kurtarmalıyım! ''
suat: şu anda en profesyönel düşünmemiz gereken zaman....ela için....hepimiz onun yaşamasını çok istiyoruz....o zaman doktoru levent olmalı....hemen onu buraya çağırmalıyız! ''
fikret:'' madem profesyönel olucaz....Levent burada olması gereken kahretsin ki en son şey !!! (ağlamaktadır) bu kız neden böyle yatıyo burda? neden kanlar içinde bu bembeyaz gelinliği...neden o saçları kandan kızıla dönmüş? onun yüzünden!! ameliyata girse bile doğru düzgün iş yapamaz! hemen başka bi cerrah çağıralım!! ben de isterdim leventin yapmasını! ama bu duygusal haliyle asla!!
jülide: bence de levent elayı bu durumda görünce profesyönelce,doğru hareket edemez!
aslan: saçmalıyosunuz! anlıyorum üzgünsünüz!ben de üzgünüm! ama ondan iyisi yok ela için! başkası olmaz!
suat: artık şu bağırışmalara son verin! Allah kahretsin!haklısınız!ama yapıcak bişey yok levent en doğrusu ela için! eş olarak hatalı belki ama bi cerrah olarak şüphesiz en iyisi!
haldun: ben gidiyorum.... (kapıya gelir )
suat : hocam nereye?
haldun: nereye olucak!? kızımı kurtarmak için yapılıcak tek şeyi yapmaya!levent arıycam!

levent tam telefonunu kapatmak üzeredir ardı arkasına herkes (zenan,zeynep,hemşireler,hasan) onu arıyodur ve bundan çok rahatsızdır...tekneye tam binecekken (kapatmadan bikaç saniye önce) haldun bey arar:
l: hocam büyük bi nutuk çekicekseniz şimdi hiç sırası diil!
h:saçmalama levent zaten bunu sonra konuşucaz!hemen hastaneye geliyosun sana gerçekten çok ihtiyacımız var!
l: neden?yoksa....
h: sayende ela yine ölümün ucunda!yine aynı odada aynı yatakta....yine ağır yaralı ve beyin ameliyatı olması gerekiyo!hemen!bek levent bekliycek zamanımız yok!hemen hastaneye geliyorsun!
l:hocam ben ela o haldeyken...
h: bu kızı gelinlikleriyle bu hale sen soktun! ve şimdi onu ölümden sen kurtarıcaksın!
l: başak doktorlar var... ben gelemem...
h: bak levent şu an har saniye elayı bir adım daha uçuruma sürüklüyo! kanlar içinde gelinliği bile...o güzel saçları kan revan içinde! ve şimdi geliyosun yoksa....yoksa gerçekten hiç istemeyeceğin şeyler olucak!
l: peki...hemen geliyorum....

levent arabasına bindi ve hızla hastaneye geldi...gözleri dolu doluydu....aklına geldikçe hançer saplanıyordu sanki kalbine...kendi kendine konuştu:
--ben böyle olsun istememiştim!istememiştim...
suat-jülide-fikret-aslan hala kavga ediyordu...bağırışmalar arttı....adeta birer doktor olduklarını unutmuşlardı...bağırışmaları dışarıdan çok iyi duyuluyorudu...zenan çöktüğü yerden kalktı ve elanın odasına girdi. fikret-suat-aslan ve jülideye bakarak:
---ya siz ne yaptığınızı zannediyordunuz (herkes kendine keldi sadece zenan konuşuyordu artık) hı? kardeşim yatıyo burda! canım yatıyo! ve siz hala burda kavga ediyosunuz! bişeyler yapın şimdi! yapın ve kurtarın onu! yatmasın daha fazla burda! noolur! noolur bişeyler yapın....'' der ve yere çöker...hüngür hüngür ağlar........
herkez bi kez daha zenana bakıp kalmıştır...hepsinin gözlerinden sessizce yaşlar aktı....sadece yaşlar aktı...
suat onu yerden kaldırdı....sarıldı,sıkı sıkı sarıldı ve elaya baktı sanki zenanı da öyle kaybedicekmiş gibi geliyodu... '' tamam....tamam zenan...sakin ol.''

haldun gelir...'' evet....hemen elayı ameliyata hazırlayın! ameliyathaneye alın!levent gelmek üzere..ayrıca; galeriyi kapatın! bari seyircimiz eksik kalsın!''
kimse haldunu böyle kızgın,böyle üzgün görmemişti...

herkes doktorlara bişeyler soruyodu...hepsinin de gözlerinden sadece yaşlar akıyordu....levent ne kadar en iyisi olursa olsun,ameliyat riskliydi ve doktor leventti...yani elayı bu hale getiren adam...leventin neler yapıcağı kimse tarafından kestirilemiyordu...tek bi kestirilebilen vardı o da leventtn onu kurtarmasıydı...

LEVENT GELİR...
levent yoğun bakım odasındadır...fakat ne koridorda ne de odada kimse yoktur...
ameliyathanenin önünden geçerken sesler duyar....tüm doktorlar ameliyatta görevi olmasa bile hazırdır...hemşirelerin ve asistanların yerinde kendileri istedikleri için geçmişlerdi...
haldun levente bağırdı:nerdesin sen hemen hazırlan!ameliyat başlıyor!
levent hazırlanır gözleri doludur...elayı ameliyat masasında ölylece yatarken görünce içine sıkıntı bastı....bas bas bağırası geliyodu....
ameliyat başladı....
ameliyatın ortasında elanın kalbi sorun çıkardı....o an leventin gözünden yaşlar boşaldı ve öylece kaldı....
şimdi sıra suattaydı....
fakat levent beyindeki sorunu halletmeden kalp ameliyatı başlayamasdı...
fakat bi sorun vardı....
LEVENT AMELİYATA DEVAM EDEBİLECEK MİYDİ?

--SON--

SORULAR
1-LEVENT AMELİYATTA NAPICAK?
2-SUAT ELANIN KALBİNE EN AZINDAN AMELİYATTA BAKABİLECEK Mİ?
3-BURCU GELİYOO! NELER YAPÇAK BU CADALOZ?
4-ZENAN LEVENTİ ÇOK ZOR DURUMLARA SOKABİLİR...
5-KADER DE GELDİ TAM OLDU!
6-YORUM BEKLEREM!EĞER YORUM GELMESSE DİĞER BÖLÜMÜ UNUTUN!
NOT: BU SORULARI SİZİ ŞAŞIRTMAK İÇİN YA DA Bİ SONRAKİ BÖLÜME GERÇEK Bİ TAHMİN YÜRÜTMENİZ İİÇİN YAZDIM!BU KONUDA BANA GÜVENMEYİ HER AN HER ŞEY YAZABİLİRİM!
YORUNLARINIZA BAĞLI....XD

Hade iisiniz yine erken koydum eda öle dedi diye...=)
nolur yorum yazın!
''yorum yazmayan yorumsuz kalır inşallah!'' XD

nOT2: Bu bölümde YASEMİN ERGENE OYNUYOR.....BEN YİNE NOT YAZINCAYA KADAR YASEMİN ERGENE VAR....OK?
_eZq!_
Forum Aşığı
Forum Aşığı
_eZq!_

Kadın

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Doktorlar Fan:
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD   Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 10:55 am

YORUMLAR BURAYA DEĞİL!
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
68. Bölüm...
PART 1

levent sayıklıyordu ''ben...ben özür dilerim ela...özür dilerim sevdiğim...her şey için...her şey için çok özür dilerim''
ameliyattaki tüm cerrahların gözlernden yaşlar boşaldı...ama elayı kurtarmaları için acele etmeleri gerekiyordu...yapacak tek seçenekleri buydu...
suat:levent!kendine gel!sen bi cerrahsın ve işin en iyisini yapmak!hemen işini bitir ve çık ameliyathaneden! hemen dedim!
levent! kes sayıklamayı!kes şunu ve hemen elayı kapat!
levent:ta...tamam suat...tamam....eve..evet...sorun kalmadı...yaptım... (der ve elindeki aleti yere düşürür...öylece elaya bakıyodur)
suat:(masanın diğer tarafına hızla geçerken) derhal çık burdan levent!hemen çık burdan ve ameliyat bitene kadar kimsenin gözüne gözükme!özellikle benim!
haldun:levent ...hadi çık....sakinleşmelisin...hadi çıkalım seninle (der ve leventi dışarı götürür...tam ameliyathaneden çıkıcakken levent göner ve ela ya bakar : )
l:affet beni yaramaz saçlı kız...affet...
s:işi çok zor....kandan hiçbişey göremiyorum...aspre et fikret...jülide! sen kap atışlarını kontrol et....her değişikliği haber ver...

--//--DIŞARDA--//--
Levent odasındadır...
oturmuş hıçkıra hıçkıra ağlıyordur...
masadaki dosyaları fırlatır...
büyük bir şok geçiriyordur...
-leventin odasının önü-
h:onu hiç böyle görmedim ben...hiç...hiç bu kadar kötü görmedim...
z:beter olsun!
h:elinden geleni yaptı ela için...o da üzülüyo zenan...onun da bi kalbi ve duyguları var...böyle konuşma...
z : Bu adamın mı duyguları var!onun mu bi kalbi var!hayatımda gördüğüm en ruhsuz insan o!eğer bi kalbi olsaydı kardeşimi bu hale getirmezdi!daha ne yapabilir ki!ne yapabilir hasan!ela içerde bu adam yüzünden can çekişiyo sen de karşıma geçmiş elayı bu hale sokan adamı savunuyosun!defol hasan!defol!ya da boş ver! ben neden bu pisliğin odasının önündeyim ki?ben giderim sen kal!
h:sakin ol zenan...herkez çok...
z: (dinlemez gider)
--------------------
suat-fikret-jülide-aslan ameliyattan çıkar...hepsi çok terlemiştir....ameliyat çok zorlu geçmiştir...bunun yanında herkez şoktadır...
zenan onların çıktığını görünce koşar ve suata sorar..
z:neden levent çıktı ameliyattan?komplikasyon oldu mu?sen neden bu kadar terlisin?ela nası?ameliyatta nooldu?leventten sonra kim devam etti?nooldu suat söle nooldu!
s:önce bi sakin ol....gel oturalım seninle..
z:yoksa...
s:hayır zenan hayır..kötü bişey olmadı...levent ameliyatı bitirmek üzereyken elanın kalbinde aşırı yüklenmeye bağlı bi sorun patlak verdi...baştan atlatamaz diye düşünüyordum ama şu anda gayet iyi....fakat sen de biliyosun ki böyle ameliyatlarda ilk 48 saat çok önemlidir...herhangi bi komplikasyon onu ölüme götürebilir...hem kalbi hem beyninden ameliyat olduğu için 48 saat çok iyi geçse bile bu ona ağır gelebilir...yani toparlanması çok uzun ve sıkıntılı bir dönem olucak...ayrıca yaşadığı şeyler onun toparlanmasını da uzun süre zorlaştırıcak....psikolojik destek şart...
z:pislik herif...ne hale getirdi onu...hep yanındayım onun ben...atlatıcak...o neler neler atlattı...neler yaşadı....yanında hep ben vardım...annesi yokken bile ben vardım....evini paylaştım onunla...leventle bi sorun yaşasa benim omzumda ağlardı...kötü bi olay yaşasa heman bana anlatırdı...ve şimdi çöküntü yaşıyo....kokuyorum suat...çok korkuyorum....ya iyileşemezse,ya bi daha kimseyle konuşmazsa.?naaparım ben suat!naaparım...(hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar ve suata sarılır)
s:şşşş..böyle söyleme....ela nası ameliyatı atlattıysa,bunları da atlatıcak....hepmiz yanındayız onun....asla yalnız bırakmayız...sen üzülme şimdi...elanın iyi bir dost desteğine ihtiyacı var dimi ama?gül şimdi...hadi...elaya bakalım....sil ama gözlerini artık ağlama..
z: (gülümser)tamam...ağlamıyorum...hadi gidelim çok merak ediyorum...
----------------
ela yoğun bakımdadır...herkes elanın odasının önündedir...küçücük bir gelişme olmasını bekliyorlardır...ya tekrar kötüleşecek ya da yaşam belirtisi vericek....ama bir şey vardı,herkes ondan korkuyordu....eğer ela uzun süre yaşam belirtisi vermezse fişi çekilmek zorunda kalınıcaktı...kimse aklına bunu getirmek istemiyordu...
Bİ SÜRE SONRA...
z:suat!neden uyanmadı hala!3 saat geçti....hala uyanmadı,hareket etmedi...beklemek çok kötü!napıcam hala bilemiyorum!
s:tamam sakin ol....bunu konuşmuştuk levent de ben de elimizden geleni yaptık....şimdi bize beklemek düşüyo...
z:senden şüphem yok ama leventin elinden geleni yaptıını hiç sanmıyorum...onu kurtarıcak adam elayı nikah masasında terk eden adam!sence de bi dengesizlik yok mu?!
s:sakin ol zenan sakin ol artık...çok kızgınsın...ama levent gerçekten uğraştı...ben de kızgınım ona.hem de çok...ameliyattan çıkarken ona bağırdım...o sadece ağladı...önümde ela ; ölümün ucunda...diğer en yakın dostum karşımda;hem suçlu hem üzgün...onun durumu da çok kötü,onu da anlamalıyız...şu an herkesin sinirleri gergin...şimdi sen bunları düşünme...
z:ya tamam suat şu adamı koruma bana!bunu daha sonra onunla yüzyüze konuşmak istiyorum...yüzüne bakınca iğreniyorum ama ona sölicek çok şeyim var.........ya ben dayanamıyom elanın yanına gidicem...!(kalkar,odaya yönelir)
s:zenan gel şuraya!senden önce annesi yanına girmeli...nerde nazenin hanım?
z:sakinleştirici iğne yapıldı...dinlenme odasında dinleniyo...ben giriim noolur...çok önemli biliyosun...geçende nası oldu?ben yanındayken tekrar kendine geldi...hadi suat giriim ben..
s:tamam...gir..ama üzme kendini artık...elanın sağlam bi dosta ihitiyacı var..
z:tamam...sakinim ben iyiyim..
ODAYA GİRERLER...ZENAN Bİ SANDALYEYE OTURUR BEKLER..
z:bak ela..yine aynı odadayız...ben yine senin uyanmanı bekliyorum...uyanıcaksın...ben yine yanında olucam...yine işe başlıycaksın...hatta tatile çıkarız seninle...kız kıza...sadece ikimiz..1 hafta yada 10 gün...tamam sen karar ver...istediğin kadar kalırız...yeter ki sen iyileş,sen ne istersen onu yaparız..lütfen...lütfen iyileş artık...
ARDAN SAATLER GEÇER...HERKES Bİ GELİŞME BEKLİYODUR...ZEYNEPLE HASAN YEDEK KIYAFET GETİRMEK İÇİN EVE GİTMİŞERDİR...NAZENİN ŞOK ETKİSİYLE DİNLENME ODASINDA UYUYAKALMIŞTIR...ZENAN ELANIN ELİNİ TUTMUŞTUR AMA UYUYAKALMIŞTIR...SUAT VE HALDUN DIŞARDAN ZENANA VE ELAYA BAKIYORDUR...ASLANLA JÜLİDE AŞAĞIYA BİŞEYLER ATIŞTIRMAYA İNMİŞLERDİR.LEVENTİN ODASI ÇOK DAĞINIKTIR LEVENT YERE ÇÖKMÜŞ VE DALMIŞTIR...BURCU OLANLARI BİLMİYORDUR VE DİREK LEVENTİN ODASINA GİRER..
b:canım!.......aa neden burası böyle?sen..neden?nooldu levent anlatır mısın?
l:git burcu....git ve birdaha gelme!sen geçen gün öyle bi konuştun ki aklıma takıldın...sna rağmen elayla barıştım,düğün hazırlığı yaptık...sadece ela beni aradı ve levent korkuyorum ben nası yapıcam dedi diye ona güvenim sarsıldı...halbuki en anlayışlı olmam gereken zamandı...senin yüzünden oldu hepsi!sen güçlü görünüyordun!ela ise pes etmiş gibi görünüyodu!sen ağır bastın ve düğün öncesi onu terkettim!o da intahar etti..demişti çok önceden bana ''benden seni çıkarıran geriye hiçbişey kalmaz''diye...unutturdun o sözü bana!burcu neden yaptın!hayatımın en büyük hatasını yaptım!senin yüzünden!
b:ben...ben düğününüz olduğunu......
l:biliyodun!evleniceemizi biliyodun burcu!herkes biliyodu!ona rağmen aklımı karıştırdın!herkes elanın o halini benden biliyo!ama gerçeyi bilmiyolar,asıl elayı bu hale getiren sensin!
b:levetn!ileri gidiyosun!
l:ileri falan gitmiyorum..gerçekleri duyuyosun benden....şimdi snaa söyliiycem son gerçek;DEFOL HAYATIMDAN BİR DAHA ASLA GÖRME BENİ....ARAMA,SORMA!BEN SENSİZ ÇOK DAHA MUTLUYUM TAMAM MI?!
b:çok ağır konuşuyosun ama...(ağlamaya başlar)
l:çık odadan!çık ve sakın bi daha gelme!
HERKES BU BAĞIRIŞMAYI DUYMUŞTUR...HATTA ZENAN BİLE UYANMIŞTIR...HALDUN VE SUAT LEVENTİN ODASININ ÖNÜNE GELİR..ONLARI GÖREMEYEN ZANAN Bİ SÜRE SONRA SUATI BULUR...
h:iyi misin levent?
s:bağırışma sesleri geldi...korktuk...burcu da ağlayarak çıktı...nooldu?
l:ona gerçekleri söyledim..ondan nefret ettiğimi elanın bu halinin sorumlusunun o olduğunu...hepsini söledim!
(zenan hızla gelir)
z:ya sen en biçim bi insansın ya!hala suçu başkalarına atıyosun!ela burcu yüzündedn diil sen onu düğün öncesi terkettin diye bu halde!birazcık adam olduğunu belli et de sorumluluğu üstüne al!haa...korkaksan lafım yok...çünkü insansın...(tam gitmek için arkasını döner,bişey sölemek için levente yaklaşır tam gözlerinin içine bakar ölebi bakar ki leventi o an öldürcekmiş gibi)ama pardon;insan olanın duyguları da olmalı...ama sen elayı bu hale getircek kadar duygusuzsun!
ZENAN TAM ARKASINI DÖNER DÜŞÜP BAYILIR....SUAT KOŞARAK YANINA GİDER...
s:zenan !zenan aç gözlerini!sedye getirin çabuuk!fikret ve jülideyi de çağırın!
SEDYE GELİR ZENAN Bİ ODAYA GÖTÜRÜLÜR..FİKRET VE JÜLİDE ZENANIN KONTROLLERİNİ YAPARLAR...ZENAN ULTRASONA BİLE ALINIR...
s:eee nasıl?neyi var?neden düşüp bayıldı?zenanla bebek iyi mi?
f:zenanın bayılamsının nedeni aşırı üzüntü,stres ve yorgunluk...sen de farketmişsindir ki zenan saatlerdir burad;elanın yanında...yaşananlar da onu çok üzmüş..dinlenmesi gerek...bu gece burda kalsın...sonra çıkabilir...duruma göre değişir tabi..ama ben önemli bi sorun çıkıcanı sanmıyo..(jülide sözünü keser.)
j:(fikret konuşurken jülide ultrasona bakıyordu ve birden gözleri büyüdü)afedersin fikret sözünü kesiyorum ama bi sorunumuz var...bebek çok küçük olmasına rağman görüyorum...ama sorun şu ki bebek olması gereken yerin aşağısında...yani zenan bebeği düşürmekten son anda kurtulmuş...bundan sonra çok dikkatli olmalısınız (ultrason biter testlere bakar) tahlil sonuçlarında bi problem yok ama bebek anne karnında daha aşağıda duruyo...yani zenan bebek doğana kadar istiraat halinde olucak,dolaısıyla işe gelemiycek...bu zor onun için ama hem bebeği hem kendisi için bu şart...başka yolu yok..
s:ben bu kadar etkiliyceeni bilseydim... =(
f:bak suat şimdi kendini suçlayamazsın...nası engelliyebilirdin ki?şimdi sen zenana zenanla sen de elaya destek olmalısınız...
z:bebeğim...ben..suat,nooldu bana?
s:tamam zenan..iyisin sen...sadece bayıldın o kadar..kontrollerin yapıldı merak etme sen..
z:bebek?.
s : o da iyi (fikretle jülideye bakar,söleyip sölememe konusunda kuşkuludur..) sen şimdi dinlenmene bak...ben dönerim...
z:tamam..aa suat!ya ben bu abiyeyle kaldım böyle...hasanla zeynep hepimize yedek kıyafet getircekti benimkileri getirirmisin.?
s:tamam bitanem...
--------------
levent hastanenin girişindeki bankta oturuyodur...kader gelir.
k:Neden yaptın!bunu neden yaptın!anlamıyorum ya!bu kız sana değer verdi...yetmedi uğruna canını vermeye kalktı!senin ela için en iyisi olduunu düşünüyodum..gerçekten ona değer verdiini sanıyodum...ama anladım ki ela sana haketmediğin bi değeri vermiş..o sana aşıkken sen diilmişsin!nası girdiysen öle çıkıcaksın elanın hayatından anladın mı beni!
l:sakin ol nooluyo ya!
k:uzakta olmama rağmen elayı merak etmediimi mi sandın! iki elim kanda da olsa ela için dünyanın öbür ucundan gelebilirim bilmiyo musun! ben onu gelinlikle görmek istedim! mutlu görmek istedim ama sen! sen yapmaman gereken ilk şeyi yaptın! noolurdu elayı gelinliklerle snein yanında mutlu görseydim? noolurdu yaa noolurdu? daha ilk çıkmaya başladığınızda ona demiştim sen aşık oldun levent beye diye! ela da ''yoo aşık falan olmadım ben! '' demişti...elaya inanmamıştım...çünkü sana gerçekten aşık oldu...ama sana,senin aşkına inanmamalıydım! sen elayı onun senin sevdiği kadar sevemedin!sadece onu üzdün,yıprattın...bak ne halde şimdi! çık yukarı ve bak yaptığın şeylere! bak ki anla ne kadar değersiz,aşşağılık bi insan olduğunu...!
l:her ne yaparsam yapayım sen benimle böyle konuşamazsaın!ben de üzgünüm!eğer onu sevmeseydim ameliyatını yapmazdım!sırf onu sevdiğim için yaptım!elayı bu duruma ben getirdim...biliyorum...(banka oturur başını iki elinin arasına alır) ona öyle davranmamın nedeni başka şeyler yaşamamızdı...benim ona olan sevgimin bitmesi değil!(Kader de banka oturur)
k: ya pardon levent...ben..olanları duyunca,başka sorunlar aklıma gelmedi...ama ne olursa olsaun elanın o hali senin suçun bunu çok iyi biliyosun diil mi?
l:evet;benim suçum...
k:tamam...şimdi yapabilceemiz tek şey onun iileşmesini beklemek...ben elanın odasına çıkıyorum,kaç numaralı oda ?
l:3265..
k:tamam...bu konuyu seninle daha sonra daha uygun bi yerde konuşucaz...hala sana çok kızgınım,ama üzgünsün...yapıcak bişi yok...
l:saol kader...
KADER ELANIN ODASINA GİDER...ONU GÖREN HERKES ŞAŞIRIR KONUŞMAK İSTERLER AMA KADER HİÇBİRİNİ DİNLEMEZ...
k:canımın içi...bak,ben geldim...geri geldim...senin için.hadi uyan...uyan...lütfen...(ağlamaya başlar)kim bilir neler yaşadın...nelere üzüldün..artık ben de yanındayım...yeter ki sen iyileş...

68.BÖLÜM//PART 1 SONU...
dEVAMI GELİCEK AMA BU KADAR YAZABİLDİM...

Yoğun İstek Üzerine ; Ezgi'den Sevgilerle... XD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-