Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri

YazarMesaj
GGamze
Moderatör
Moderatör
GGamze

Kadın
Hobiler : internet,tv,kitap,alışveriş..
Özel Başlık : ... Suskunluğum / tek suçum ...
Ruh Halim : msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri 1159
Fan Club : msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri 2400mp8
Durum : yoğun,bezgin..
Kişisel İleti : Karda donmak üzeresin,uyku tatlı geliyor;ama sen öldüğünün farkında değilsin..

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Left_bar_bleue1000/1000msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Img_left1000/1000msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Img_left1000/900msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Empty_bar_bleue  (1000/900)

msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri Empty
MesajKonu: msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri   msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 8:01 pm

*-fotograflara inanmam ben...

*"aaa... fotografta gönderilebiliyo mu buradan? peki şimdi fotografımı bu makinanın neresine takmam gerekiyo????

*valla yeni format attım yaa. silindi bütün resimler.

*-hiç fotograf çektirmem ki...

*yolluyorum al..ne gelmedi mı?...dur bi daha yollayayım..alla alla...ne oluyo bugün bu intenete ya?...yine mi açılmadı?..dur bi de otekisini deneyim..

*o zamanlar şimdikinden biraz daha şişmandim denerek 2 yaşinda cekilmiş bebeklik resmi gonderilir itinayla

*sen de bana kendi resmini gonderirsen neden olmasin

*"ya bu bilgisayari yeni aldim öbüründe kaldi resimler tüh bak cok istiyodum göndermeyi ama napalim yok iste."

*neyse ben cikiyorum kendine iyi bak bye

*"bütün resimlerimi sildim dün gece"

*"bir scannerim bile yok anliyor musun..."

*"dün biri bi nuke atti, sirf resimler silindi inanir misin..."

*sular kesildi o yüzden yolluyamıorum....

*şu an cafedeyim, akşam söz eve gidince yollucam.

*- Nasıl olsun; portre mi, boy mu, arabamla çektirdiğim mi, Nemrut dağının tepesine çıkmıştım orda çektirdiğim resim var, bilgisayarın başında elimde telefon varken olan fotoğrafım var, en güzeli de limanda ufka doğru dalgın dalgın bakarken olanı... Ya da dur tüm albümü yollayayım ben sana..
http://www.beyazfanclub.com/

msn den fotoğraf göndermeme bahaneleri
1 sayfadaki 1 sayfası