Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar!

2 posters
YazarMesaj
GGamze
Moderatör
Moderatör
GGamze

Kadın
Hobiler : internet,tv,kitap,alışveriş..
Özel Başlık : ... Suskunluğum / tek suçum ...
Ruh Halim : 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! 1159
Fan Club : 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! 2400mp8
Durum : yoğun,bezgin..
Kişisel İleti : Karda donmak üzeresin,uyku tatlı geliyor;ama sen öldüğünün farkında değilsin..

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Left_bar_bleue1000/1000'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Img_left1000/1000'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Img_left1000/900'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Empty_bar_bleue  (1000/900)

'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Empty
MesajKonu: 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar!   'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 6:31 pm

Doktorlar dizisi yeni sezona çok iddialı başladı.. Merve Sevi ve Naz Elmas’ı da kadroya katmışlar.. Tabii bir de Zeyno Güvenç’i.. Ne zamandır yoktu Zeyno Güvenç ortalıklarda, en son 'Dominant Teyze' rolüyle belleklerimize kazınmıştı Çocuklar Duymasın’da..

Şimdi başhekim olarak izliyoruz onu; çok uymuş diziye, amiyane tabirle ‘cuk’ oturmuş diyebiliriz..

Gelelim Merve Sevi’ye.. Asistan Duygu rolünde, başhekimin kardeşi olarak karşımızda bu sefer.. En son Hayat Güzeldir’de oynuyordu ama talihi kötü biten dizilerden biri oldu o.. O yüzden Doktorlar kapmış Merve’yi.. İyi de yapmışlar.. Çok iyi oynuyor, yüzü ve mimikleriyle işi bitiriyor; yüzünden geçen zamanları anında veriyor bize.. O yüzden çok başarılı buluyorum Merve Sevi’yi ben.. Yolu kesinlikle çok açık.. Özellikle dizide canlandırdığı asistan Duygu’nun azmi, hırsı tüm yeni nesil doktor adaylarına örnek olacak cinsten..

Naz Elmas, bildiğimiz gibi.. Hep aynı mimikler, aynı dudak büzmeler, aynı bakışlar.. Biraz farklılık katmalı bence.. Yani düz oynuyor hep.. Kıvanç Tatlıtuğ’un ilk halleri gibi adeta.. Ama Kıvanç’taki ilerleme tartışılmaz, muhteşem geliştirdi kendini.. Naz, ortalıklarda olmadığı sürede biraz yerinde saymış sanki.. Güzellik ve isim bir yere kadar ama biraz oyunculuk da gelişmeli.. İnşallah dizinin ilerleyen bölümlerinde daha farklı izleyebiliriz onu..

Paşan Yılmazel de kadroya yeni eklenen isimlerden.. O da Merve Sevi gibi Hayat Güzeldir’den Doktorlar’a geçiş yaptı.. Her zamanki sempatisiyle oynuyor..

Uzun sözün kısası Doktorlar’ın bu halini sevdim ben.. Eğlenceli olacağından hiç şüphem yok, umarım öğreticilik tarafları da ağır basar bu sezon..

Bol seyirli günler efendim..

Dilara Pekel
dilara@gecce.com
http://www.beyazfanclub.com/
zen@n p@rl@r

zen@n p@rl@r

Kadın
Hobiler : gezmek,müzik,eğlence,test çözmek ve DOKTORLAR
Lakap : tıpist
Özel Başlık : ardıma hiç bakmadan
Ruh Halim : 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! 1182
Fan Club : 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Hasanxw1
Durum : zarasız:)
Kişisel İleti : hayatın ne anlamı var

'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! Empty
MesajKonu: Geri: 'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar!   'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar! EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 8:17 pm

[/b]paylaşım için saol:)

'Merve'li, 'Naz'lı Doktorlar!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doktorlar/Haziran
» Doktorlar/Temmuz
» doktorlar test