Doktorlar Dizisi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Club

Doktorlar Dizisi İLe İLgili Herşey Burada!!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çocuğumuzun adı bile belli

YazarMesaj
GGamze
Moderatör
Moderatör
GGamze

Kadın
Hobiler : internet,tv,kitap,alışveriş..
Özel Başlık : ... Suskunluğum / tek suçum ...
Ruh Halim : Çocuğumuzun adı bile belli 1159
Fan Club : Çocuğumuzun adı bile belli 2400mp8
Durum : yoğun,bezgin..
Kişisel İleti : Karda donmak üzeresin,uyku tatlı geliyor;ama sen öldüğünün farkında değilsin..

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Çocuğumuzun adı bile belli Left_bar_bleue1000/1000Çocuğumuzun adı bile belli Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Doktorlar Fan:
Çocuğumuzun adı bile belli Img_left1000/1000Çocuğumuzun adı bile belli Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Başarı Puanı:
Çocuğumuzun adı bile belli Img_left1000/900Çocuğumuzun adı bile belli Empty_bar_bleue  (1000/900)

Çocuğumuzun adı bile belli Empty
MesajKonu: Çocuğumuzun adı bile belli   Çocuğumuzun adı bile belli EmptyPtsi Eyl. 22, 2008 8:52 pm

Hepimiz onu Barış Akarsu ile başrolünü paylaştığı Yalancı Yarim dizisi ile tanıdık

Ama akarsunun üzücü bir şekilde hayatını kaybetmesi diziyi de sona erdirdi.
Sevi şimdi kariyerine, “Doktorlar” dizisinde bir cerrahi asistan olan Duygu karakteriyle devam ediyor.
Genç oyuncu özel hayatında da çok mutlu. Çünkü kendisi gibi oyuncu olan, efsane Fenerbahçeli Engin
Verel’in oğlu Can Verel ile mutlu bir ilişki yaşıyor.
Hatta 2010 yılında evlenip, hemen çocuk sahibi olmak istiyorlar.
Erkek çocukları olacağını söyleyen çift, bebeklerinin ismini bile koymuş.
Birbirlerini sırılsıklam aşık olan Merve Sevi ve Can Verel ile aşklarını, iş hayatlarını, gelecek planlarını konuştuk.

Bu aşk ne zaman başladı?

Merve Sevi: Benim Can’a olan aşkım 2004 yılında başladı ve onu izleyen bir sene,
aynı sette olduğumuz için platonik olarak devam etti. Zaten Can’la sette tanışmıştık.
O zaman 17 yaşındaydım, Can da 22. Ve benim aşkım onun hiç umrunda değildi (gülüyor).
2005 sonrası da üç yıl kadar görüşmedik.

Neden görüşmediniz?

Can Verel: Sadece sette arkadaştık. Merve yapı olarak herkesle anlaşabilen bir insan değil.
Buna rağmen aramız çok iyiydi ve çok da iyi anlaşıyorduk.
Merve: Hayat Güzeldir setinde tekrar karşılaştık. Ben Can’ı görünce çok şaşırdım.
Can: Eski günler aklıma geldi birden. O güne kadar aynı sektörde olmamıza rağmen hiç karşılaşmamıştık.
Büyük sürpriz oldu.
Merve: Dizi çekimleri başladı. Aslında bir yakınlaşmamız olmamıştı. Her şey aniden gelişti.
İtiraf ediyorum, yine ben atıldım...
Can: İlan-ı aşk Merve’den geldi.
Merve: Evet, mesajlar yollamaya başladı. Nereye kadar dayanabilirsin ki!

Aşkınız nasıl ilerledi?

Merve: Ben sürekli adama dokunuyorum. Ama onun hiç el ele tutuşmak gibi isteği yok.
O her zaman ağır abi modunda takılıyor. Tamamen bu işler insanın yüreğinden geliyor.
Sonra biz nasıl buluştuk Can?
Can: Mesaj olayı vardı hatırlıyorsan. Ben koyu Fenerbahçe taraftarıyım,
Merve de o zaman hafif Galatasaraylı. Sonra doğru yolu buldu.
Merve: Sempatim vardı, sadece o kadar.
Can: Şimdi benden daha koyu Fenerbahçeli. Fenerium’da forma kalmadı.
Mesela Galatasaray Fenerbahçe’ye yenildi. Merve hemen bana mesaj yolladı “Yavrum nasıl yendik” diye.

Tavlamak için takım değiştirdi desek doğru olur?

Merve: O an her şeyi değiştirebiliyorsun.
y Bu sürede sen ne durumdaydın Can?
Can: Ben zaten Merve’yi oyuncu olarak da çok beğeniyordum. İnanılmaz bir enerjisi var.
Yetenekli, karakter, kişilik olarak hayranlık duyulacak bir insan.
Hayranlık kelimesi ne kadar az olur bilmem, ama çok beğeniyordum.

İlişkinizin doğru zamanda başladığını söyleyebilir misiniz?

Can: Evet, 17 yaşında böyle bir ilişki başlasaydı, sağlam olmazdı. Bence biz en doğru zamanda ilişkiye başladık.
Merve: Eğer ilk tanıştığımız zaman çıkmaya başlasaydık, kesin evlenmiştik. İki de çocuğumuz olmuştu.

“Doktorlar”ın ilk bölümünde verilen izlenim Merve’nin Kutsi ile dizide aşk yaşayacağı gibiydi...

Neler olacak ilerleyen bölümlerde?

Merve: Bunun kararını izleyiciler verecek. Henüz belli değil.

Doktorlar projesi sana nasıl geldi?

Merve: Başlamış bir projeye girmek ne kadar doğru olur, olmaz bunu çok düşündüm.
Ama sonra bundan hiçbir rahatsızlık duymadım. Bir genel cerrahi asistanını canlandırıyorum.
Çok keyifli bir setimiz var.

“Doktorlar”da kadro değişti. Nasıl uyum sağladın?

Merve: Aslında başrol oyuncuları hiçbir zaman değişmedi.

İlk sezon Mehmet Aslan ve Aysun Kayacı, ikinci sezon da Yasemin Ergene diziden ayrıldı.

Merve: Siz onları geçin. Bir diziden Mehmet Aslan’la Aysun Kayacı ayrılırsa hiçbir şey olmaz.
Yasemin’i beğenirim. “O çıkınca ne olur” diye tereddütlerim vardı. Ama, ana cast’taki bütün oyuncular çok iyi.
Can: Proje güzel olduktan sonra, diziye giren çıkan çok etkilemiyor.

Oyuncu olmanız birbirinize haz veriyor mu?

Can: Bana çok haz veriyor.
Merve: Ben hiç haz duymuyorum. Hiç de memnun değilim. Can çok yakışıklı. Bu nedenle ona yasaklar koydum.
Mesela kesinlikle öpüşemez. Kıskanç bir insanım.
Can: Merve şaka yapıyor, ben rol seçmem. İkimiz de oyuncu olduğumuz için birbirimizi daha anlayabiliyoruz.
Sonuçta bu bir meslek. Bu işi bilmeyen bir insan problem çıkartabilir.
Merve: Mesela geçen sabah eve 7’de gittim. İşin içinde olmayan birinin kıskanması, anlamaması çok normal.

2010’da evleneceğiz

Merve Sevi ve Can Verel, 2010 yazında evlenmeyi düşünüyor.
Ailelerin evlenme kararlarına nasıl baktıklarını ise Verel şöyle anlatıyor: “
Babamla Merve arasında inanılmaz bir sohbet var. Bu çok hoşuma gidiyor.”
Merve Sevi de ailesinin evlenmelerine çok sıcak baktığını söylüyor:
“Annemin gözünde Can hep haklı. Ailelerimiz birbirini çok seviyor. Evlenmememiz için hiçbir engel yok.”
Çocuk hayalleri kurmaya başlayan çift oğulları olacağından çok emin. “Doğacak çocuğumuzun ismi belli” diyen çift,
Engin’de karar kılmış. Çocuklarının göbek adı için ise Merve ve Can’ın ilk hecelerinin birleşimi olan Mercan’ı
tercih ediyorlar.

Artık mesleğim oyunculuk

Can Verel, oyunculuğa nasıl merak saldığını şöyle anlatıyor: “Tamamen şans eseri...
Teklif aldığım günün sabahında kafamda oyunculuk yoktu. Annem 25 yıl sonra ’Bütün Çocuklarım’ dizisine başladı.
O sırada projenin yapımcısıyla tanıştım. Beni çok beğendi. Yönetmen ’Deneyelim’ dedikten sonra başladık.
Verel, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Akademisi’nde almış. ”Artık birincil mesleğim oyunculuk“
diyen Verel’in babası efsane Fenerbahçeli Engin Verel.
Babasının oyuncu olmasını nasıl karşıladığını Can Verel şöyle anlatıyor: ”Annem (Bahar Erdeniz) eski oyuncu.
Babam da çok destek veriyor. En büyük zevkimiz birlikte film izlemek.”
http://www.beyazfanclub.com/

Çocuğumuzun adı bile belli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-